Yana Kayar Bahçe Kapısı

Yana Kayar Bahçe Kapısı

Yana kayar bahçe kapısı ray üzerinde kayması ve tek bir kanattan meydana gelmesi ile bilinmektedir. Bu tür kapının çalışabilmesi açılıp kapanması için uzun bir boşluk ve dar bir alana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür bahçe kapıları geniş girişler veya dairesel özellikteki kapıların açılması için ve yeteri kadar alan bulanmayan durumlarda sıkça tercih edilmektedir. Böyle bir kapı tercihinde bulunulacaksa ağırlık ve kapının uzunluğu dikkate alınmalıdır. Yana kayar bahçe kapısı güvenli en üst düzeye çıkarmak için yumuşak olarak başlama ve bitme fonksiyonu ile donatılmıştır. Bu kapılar engel tespit etme fonksiyonu barındırmaktadır. Kapının hareketi sırasında hareket ettiği yönde karşısına insan veya nesne çıkarsa zarar oluşturmamak adına kapı hareketi durdurur veya tersine çevirir. Yana kayar bahçe kapısı tasarımları her türlü atmosfere ve koşula dayanaklık gösterebilmektedir.

Yana Kayar Bahçe Kapısı İdeal Ağırlığı

Yana kayar bahçe kapısı ağırlığı montaj edilecek bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Küçük bir bahçe kapısına sahipseniz ağırlığı 300 kilograma kadar olan kapıları tercih edebilirsiniz. Biraz daha büyük bir bahçeniz varsa 600 kilogram ile 1000 kilogram arasında değişen ağır bahçe kapıları tercih edebilirsiniz. Yana kayar bahçe kapıları ağırlıkları ihtiyaç doğrultusunda olmaktadır. 3500 kilograma kadar olabilen ağır kapılar alışveriş merkezleri ve sanayi gibi yerlerde daha çok kullanabilmektedir.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Sistemleri

Yana kayar bahçe kapısı sistemleri ferforje konstrüksiyonlu kapıların, ahşap kapıların ve alüminyum malzemeden üretilmiş kapıların otomasyonunu sağlamaktadır. Bu sistemler bahçe kapısı apartman bahçesi kapısı, garaj kapısı, villa bahçe kapısı, site kapısı, otopark kapısı fabrika ve depo bahçe kapısı bir yerlerin ana girişinde kontrollü geçiş sağlamak amacıyla tercih edilen mekanizmadır. Yana kayar bahçe kapılarına yana kayar kapı motoru takılması ile manuel durumdan otomatik duruma getirilmektedir. Böylelikle bu kapılarımızı kumanda yardımıyla kullanabilir veya üzerinde bulunan sensörler yardımıyla direk geçiş kolaylığı sağlayabilirsiniz. Otomatik yana kayar bahçe kapılarında emniyet fotoseli, paslanmaz gövde şifreli geçiş butonu, kumandalı geçiş kartlı geçiş özelliği ve flaşör ikaz lambası bulunur.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın