Kanatlı Kapı Motoru

Kanatlı Kapı Motoru
Kanatlı Kapı Motoru

Kanatlı dairesel bahçe kapı motorları, müstakil konutların bahçe girişlerinde, apartman veya site türü binaların otopark girişlerinde, fabrika ve işletme girişlerinde her türlü demir ve ferforje kapılara uygulanabilen özelliklerde mekanizmalardır.

Kanatlı dairesel kapı motoru emniyetli, elektromekanik bir sistem olup kişisel ve endüstriyel kullanım için tasarlanıp dizayn edilmiştir.
Kanatlı dairesel kapı motorları her türlü konut ve iş yerinde kapınızdan otomatik olarak giriş çıkış yapılmasına olanak tanırlar.Kanatlı dairesel kapı motorları monofaze elektrik enerjisi ile çalışmakta olup kapı boyutlarına ve ağırlıklarına göre farklı güçlerde üretilmektedir.Kanatlı dairesel kapı motorları otomatik kapanma fonksiyonu ile ikinci bir komut vermeye gerek kalmadan kapının açık kalma riskini ortadan kaldırır. Otomatik kapanma süresi sistemin kullanıldığı projeye göre ayarlanabilir.
Kanatlı  kapı motoru kapının kapanma esnasında araç veya yaya ya çarpmaması için çift takım optik emniyet fotoselleri ile desteklenmiştir. Bu sayede kapı kapanırken ve açılırken arada araç veya insan var ise kapının kapanması emniyet açısından durdurulur. Kapanma ve açılma işlemi aradan aracın veya insanın çıkmasından sonra kaldığı yerden devam ederek kapı otomatik olarak kapatılır veya açılır.
Çürümeye karşı gövde elektrostatik boyalıdır
* Mikro İşlemcili kontrol paneli
* Her türlü accsess kontrol sistemine uyum sağlayabilme
* Balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda 100gr. dan hafif kol ağırlığı
* Araç geçtikten sonra otomatik kapanabilme
* Kapanma zamanını isteğe bağlı ayarlıyabilme
* Uzaktan kumanda ile bariyeri 30m. den kontrol edebilme
* 6 m. ye kadar bariyer kolu seçeneği
* Kol uzunluğu değişse bile bariyerde kullanılan elektronik ve mekanik sistemde herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır. Sistem en uzun kola göre tasarlanmıştır
* 25 / +70 derece sıcaklık aralığında çalışabilme
* Flaşör ile çalışma anında uyarı
* Emniyet fotoseli araç ve insan güvenliği
* Alternatif bariyer renk seçeneği
* Çelik dişli aktarma sistemi
* İmalattan oluşabilecek sorunlara karşı 3 yıl parça garantilidir
* İstenilen sayıda kumanda ilave edilebilme
* İsteğe bağlı 4 kanallı veya 2 kanallı uzaktan kumanda

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın