Otomatik Bahçe Kapısı

Uzun yılların verdiği tecrübe ile Eroğlu wp Otomatik Bahçe Kapısı  konusunda oldukça iddialıdır. Sizlere rekabetçi ve uygun koşullarda çözümler sunarak satın alma yanında işletme maliyetlerinizi de oldukça düşük tutmaya yönelik çözümler üretmektedir.

Yaşadığımız siteler veya özel mülkler olsun fark etmez, aracımız ile park yerine gelmek için, bahçeden giriş yaparken bazı güvenlik önlemleri almak durumunda kalmaktayız.

Bunun için bahçe girişlerine taktırdığımız bahçe kapıları, teknolojinin de faydası ile birlikte bize oldukça konfor sağlamaktadır.

Araçtan inmek, kapıyı açmak, aracı içeriye almak ve tekrar kapıyı kapatmak her zaman ve koşulda elbette mümkün olmaz. Acelemizin olduğu zamanlar olabileceği gibi hava koşulları da bize engel olabilmektedir.

İşte bütün bu dertlerimizi sona erdiren bahçe kapıları ihtiyaç duyduğumuz yer ve fiziksel özelliklerine göre de birbirinden ayrılmaktadır.

Genelde Yana Kayar Bahçe Kapıları ve Dairesel Tip Bahçe Kapıları olmak üzere iki tür bahçe kapısı oldukça yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Yana Kayar Bahçe Kapılarının çalışma prensibi bir ray üzerinde hareket eden kapı gövdesi prensibine dayanır. Ancak bu durumda açılacak kapının gövdesi yan kısma doğru hareket edeceğinden bu kısımda uygun bir hareket alanı da olması gerekmektedir.

Kapı gövdesini uygun tip kapı motorları hareket ettirir. Bu motorlar elektrik gücü ile çalışır. Aynı zamanda elektrik kesintilerine ve arıza olması durumlarına karşın kapı gövdesi el ile de hareket ettirilebilmektedir.

Dairesel Tip Bahçe Kapıları ise koridor tipinde alanlarda, dar bölgelerde ve yan tarafa hareket kabiliyeti olmayacak durumlar daha çok tercih edilir. Bahçe kapısı bu kez kapı gövdesi ve kapı kanatlarından oluşmaktadır. Kanat ve Kapı arasında birbirine tutunmasını sağlayan kapı motoru aynı zamanda kapı gövdesini çeyrek daire şeklinde hareket ettirerek kapının açılmasını veya kapanmasını sağlar.

Eroğlu wp bahçe kapılarına ek olarak çeşitli güvenlik çözümleri de sunmaktadır. Kapılara takılacak wplar ile tekil veya çoğul kullanıma uygun hale getirilebilir. Kart sistemleri, buton sistemleri, uzaktan kumandalar, fotosel gibi çeşitli çözümler ile kapı çok daha fazla işlevsel hale getirilebilir.  Bunun yanında kapının açılma kapanma hızları ayarlanabilir, nerede fren yapacağı ve ne sertlikte fren yapacağı da ayarlanabilmektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın