Yana Kayar Kapı Motoru

20150515_184015Yana kayar kapı motorları genellikle site bahçe kapısında müstakil evlerin demir kapısında uygulanmakda olan bahçe kapı motorudur.Özelliklerinden bahsedecek olursak; yana kayar kapı motoru kremiyer dişli dediğimiz 1 metre uzunluğundaki dişli gurupların birleştirilip yana kayar kapının üzerine kaynatılarak ve yana kayar kapı motorunun terazili bir şekide yere sağlamlaştırılarak montajı uygulanmaktadır.

  YANA KAYAR KAPI MOTORU‘nun ve kremiyer dişlilerin montajı yapıldıktan sonra sırasıyla,  demir kapı hareket halindeyken uyarı versin diye ikaz flaşörü, yana kayar kapı hareket halindeyken kapının arasında herhangi bir cismin veya canlının sıkışmaması için emniyet fotoselinin de montajı yapılır.En son yapılacak işlem ise kabloların kapı motoruna adepte bir şekilde kontrol kartı ile bağlantıları yapılıp, müşterinin isteği doğrultusunda otomatik kapanma ve diğer ayarlar yapılır. Böylelikle yana kayar kapı motoru‘nun montajı bitirilip çalışır durumda siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Yana kayar bahçe kapınızda dikkat edilmesi gereken en önemli durum kapının ağırlığı ile uzunluğuna göre uygun yana kayar kapı motoru seçilmelidir. Bunlara istinaden demir kapı motorlarının 500,700,1000,1500,2000 kiloluk çeşitleri bulunmaktadır.Siz değerli müşterilerimiz eğer bahçe kapınız,demir kapınız varsa şirketimiz olan eroğlu wpdan teklif almadan yaptırmamanızı tavsiye ederiz.

Bize ulaşmak için  numaralı telofon veya  info@erogluotomasyon.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Gönderiler

Yorumlar (1)

Yaklaşık 300-400 kg. Arası sürgülü Demir kapıma motor taktırmak istiyorum. Kaliteli marka ve kapasite hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

bir yorum bırakın