Ucuz Yana Kayar Kapı Motoru

Ucuz Yana Kayar Kapı Motoru

Otomasyon bir işin makine ile insan arasında paylaştırılmasıdır. Kapı motorları da otomasyon sektörünün en önemli ürünlerindendir. Yana kayar kapı motorları Türkiye’de sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Ev, site bahçelerinde, işyerlerinin mal indirme yükleme noktalarında  genellikle yana kayar kapı motorları tercih edilir. Eroğlu otomasyon 5 yıldır kesintisiz bir şekilde geniş marka seçenekleri ve uzman ekipleriyle sizlere hizmet vermektedir.  Eroğlu otomasyon tarafından montajı yapılan ucuz yana kayar kapı motorları birçok noktada hizmetinizdedir. Bu yana kayar kapılar bildiğimiz basit sürgülü kapılardır. Oldukça kolay ve basit bir çalışma sistemi vardır. Yere döşenmiş bir mil üzerinde tekerlekler vasıtasıyla kapı sağa ve sola hareket ederek açılıp kapanmaktadır.

Ucuz yana kayar kapı motoru tipleri

Yana kayar kapılar hareketi  r-tec motor otomasyon sistemi ile yapmaktadır. R-TEC yana kayar kapı motorları  100kg ile 4 ton arasındaki ağırlığa sahip kapılar için üretilmektedir. Birçok tipi bulunan bu motorları tercih ederken tek değişken kapının ağırlığı değildir. Açma kapama hızı, kapı uzunluğu ve kapının kullanım yoğunluğu da önemli bir noktadır.  R-TEC QUEEN500-QUEEN800-QUEEN1200-QUEEN2200-QUEEN4000 otomatik kapanan, 500-4000kg arası kapasiteye sahip, 220 volt ile çalışan bir üründür. R-TEC SL220 500 VE SL220 1000 otomatik kapanan, 500-1000kg arası kapasiteye sahip, 220 volt ile çalışan bir üründür. R-TEC SL 600 – SL 1000 – SL 1800 otomatik kapanan, 500-1800 kg kapasiteye sahip, 24 volt enerji ile çalışan bir üründür.

Neden ucuz yana kayar kapı motoru ?

Eroğlu otomasyon ürünlerinde üstün italyan teknolojisi BFTyi kullanmaktadır. Eroğlu otomasyon BFT Türkiye ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetler merkezidir.  İş dünyasının BFT’yi açık ara tercih etmesindeki temel sebep markanın sağladığı dayanıklılık, kalite ve işletme maliyetleri konusunda rakiplerine karşı üstün performansıdır. BFT ürettiği motorlar ile ayrı bir üne sahiptir. Bu motorlar -20 ile 50 derece gibi iklim koşullarında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. BFT Türkiye ürettiği motorlara 2 yıl garanti vermektedir. Ucuz yana kayar kapı motoru taşıdığı BFT Türkiye kalitesi ile tüketiciye uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet etmeyi garanti etmektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın