BFT Motor Fiyatı

BFT Motor Fiyatı

Otomatik kapı üreticileri arasında önemli bir konumda bulunan BFT firması çok sayıda müşteriye hizmet vermektedir. Otomasyon konusunda kullandığı teknoloji ile öne çıkan firmanın ürünleri son derece başarılı sonuçlar vermektedir. Otomatik kapılardan bariyer sistemlerine varıncaya kadar çok sayıda farklı ürünün üretimini yapan firma söz konusu ürünlere ait farklı modellerde üretmekte ve böylelikle de insanların ihtiyaçlarını etkili bir şekilde gidermektedir. BFT üretmiş olduğu otomatik kapı ve diğer ürünlerinde kendi özel motorunu kullanmakta ve bunlarda ürünlerin daha yüksek performans ile çalışmasını sağlamaktadır. BFT motor fiyatları ise tercih edilecek olan ürünün özellikleri ve kapasitesine göre farklılık göstermektedir. İnsanlar kendi bütçeleri ölçüsünde ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

BFT Motor Fiyatı ve Farklılık Sebepleri

BFT tarafından çok sayıda ürün üretilmekte ve bunlarda genel olarak farklı özelliklere sahip olmaktadır. Dolayısıyla geniş bir ürün yelpazesinden söz edilmekte ve bunların tamamında farklı motorlar kullanılmaktadır. Bu motorlar güvenlik standardına uygun şekilde üretilmektedir. Kazaları önleme amacıyla içlerine çarpma emniyet sistemi eklenmiş ve bu sistem son derece etkili bir şekilde çalışmaktadır. Kapıların açılması ya da kapanması esnasında önüne bir cisim çıkması durumunda kapılar otomatik olarak durmakta ve hemen ters yönde harekete başlamaktadır. Böylelikle cisimlerin ya da insanların çok ciddi zarar görmesi engellenmektedir. Özellikle insanların ve araçların güvenliği açısından söz konusu durum son derece önemlidir. Bunun dışında emniyet fotoseli de farklı bir güvenlik sağlamaktadır. Tüm bunlar dikkate alındığında BFT motor fiyatı sağlamış olduğu kolaylığı, rahatlığı ve güvenliği fazlasıyla karşılamaktadır.

BFT Motor Fiyatları Nedir?

BFT motor fiyatı tercih edilecek olan ürünlere göre farklılık göstermektedir. BFT Deimos AC A800 yana kayar kapı motorları 1.400 TL iken BFT Ares BT A 1000 kapı motorları ise 1.877 TL’dir. Ürünlerin özellikleri değiştikçe fiyatlarda farklılık göstermektedir. Bahçe kapılarında sıklıkla kullanılan BFT Phobos 230w kanatlı kapı motorları ise 1.950 TL’dir. Buradan da anlaşılacağı üzere motorların kullanılacağı kapı türleri değiştikçe ödenmesi gereken ücretler de değişmektedir. Özellik, tür ve kapasite gibi unsurların tamamı fiyatları etkilemektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın