BFT Bariyer Fiyatları

BFT Bariyer Fiyatları

Tarih boyunca insanlar yaşam kalitelerini artırabilmek için çalışmalar yapmıştır. Yapılan çalışmalardan bir tanesinin ürünü de otomatik kapılardır. Bu alanda hizmet veren firmalardan birisi olan BFT çok sayıda ürün üretmektedir. Söz konusu ürünler otomasyon konusunda son derece başarılı sonuçlar ortaya koymakta el değmeden kapılar ve bariyerler açılıp kapanabilmektedir. Bariyer sistemleri özellikle araçların giriş çıkışlarını kontrol altına almakta ve istenmeyen araçların alanlara girmesini ya da alanlardan çıkmasını engellemektedir. BFT bariyer fiyatları farklı unsurlara göre değişkenlik göstermekte ve özellik durumuna göre fiyatlar değişmektedir. Bariyer sistemleri içerisinde farklı özelliklere sahip ürünler bulunduğu gibi bu ürünlerin farklı modelleri de bulunmakta ve insanlar kendi ihtiyaç durumuna göre bunlar arasından istediklerini tercih etmektedir.

BFT Bariyer Fiyatları ve Etkileyen Unsurlar

BFT bariyer fiyatları hakkında genel olarak net bir şey söylenmesi doğru olmayacaktır. Bunun nedeni ise yukarıda da belirtildiği gibi özelliklere bağlı olarak ürünlerin fiyatlarının değişmesidir. BFT michelangelo 80 BT A tipi otopark bariyerinin fiyatı 7.200 TL iken BFT Moovi 50 tipi bariyerin fiyatı 3.200 TL’dir. Aradaki fiyat farklı ürünlerin özelliklerine ve boyutlarına bağlı olarak da değişmektedir. Otopark girişlerinde kullanılan bariyer sistemlerinin nispeten daha büyük olmasından dolayı fiyatları da daha fazladır. Bunun birlikte farklı mekanlarda kullanılan daha küçük ürünlerin fiyatları ise daha aşağı seviyelerde olabilmektedir. Ürünlerin alındığı mağazalarda fiyatların farklılık göstermesinde etkilidir.

BFT Bariyer Fiyatları ve Ürünlerin Genel Özellikleri

BFT bariyer fiyatları yukarıda da görüldüğü gibi farklı seviyelerde bulunmaktadır. Tercih edilecek ürün ortalama bir seviyede olması durumunda bariyerleri 3.000 TL’ye alabilmek mümkündür. Bu ürünlerin otopark, kurum ve site girişi gibi yerlerde aktif olarak kullanılmaktadır. Kumanda gibi özel aksesuarlarında eklenebildiği bariyerlerin kullanımı son derece kolaydır. Ayrıca kollarına takılan ışıklar sayesinde gece kullanımında araçlar tarafından rahatlıkla fark edilmesini sağlamaktadır. BFT tarafından kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerin kullanım süresi oldukça fazladır ve BFT Türkiye garantisi altındadır. Yaşanabilecek herhangi bir sorun durumunda yetkili servis elemanları hızlı bir şekilde müdahale etmekte ve sorunun çözülmesini sağlamaktadırlar.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın