OTOMATİK CAM KAPI

İç dizaynında algılama sensörlü bulunan otomatik petek kapama sürgülü açılma özellikleri olan her modele uygun iç ve dış çizim tasarımlarda kullanılan modellerdir. Yaşam alanlarına uygun olan yerlerin ebatlarına uygun alan kazanmak açısından Otomatik Cam Kapı otomatik açılması sağlatılan kapı çeşitleridir. Cam kalitesi oldukça kaliteli olan son derece titiz ve özenli kitlerle bağlantısı olan ayrıca ikaz flaşörleri bulunan metrekare bazında iletkenlik sınıfına göre değişen hesaplamaları olan ürünlerdir.
Değişen ebatlarda tesislerde kullanılmak amacıyla Otomatik Cam Kapı şık görünümleri sağlamaya yarayan uzun süreli kullanımlarla dayanıklı malzemeden üretilen farklı boyut ve kısımları olan üzerlerinde bulunan reflektörü sayesinde geçitlerde düzenleme sağlar. Kişi kontrolleri yapılması açısından giriş çıkış kontrollü sağlayan belirli kamera sistemlerinle bütünleşmiş edilen ve 7/24 kayıt özellikleri olan sistemle çalışırlar. İlgili otomasyon yazılımlarında kişilerin teması halinde duyar devreye alınması gerekli olan sinyaliz sisteminde oldukça duyarlı olan bahçe gibi alanlar için uzaktan kumandalı sistemle çalışan ürünlerdir. Ani durumlarda firmaya uyarı veren aslında dışarıdan gelen zorlama gibi durumlarda jeneratör devreye alınması kişilere uyarı gitmesini sağlayan sistemdir. Belirli mekanizmada aktif çalışan kurşungeçirmez özel cama sahip parmak izi okumalı kilitleme özelliği olan açma kapama standartlarının sistemli bir şekilde belirlenmesini sağlayan otomasyon yazılımlarıdır.
Tüm mekanik sistemde gerekli şart içerikli olan kontrol diyagramına sahip olan Otomatik Cam Kapı çalışma mantığına sahip olan ürünlerdir. Otomatik kapı sistemlerinde devreye alınmadan önce gerekli devre şemaları kontrolü yapılır. İlgili kapılar belirli ölçümlere tutularak test ayar ve dengeleme sistemleri kontrol edilir. Ayrıca otomatik kapı sistemlerinde dışarıdan gelen suya karşı dayanıklı kaliteli sac kullanımı olmasından dolayı satışı yapılan bu ürünlerde son sistem kaliteyi asla göz ardı etmemek gerekir.

bir yorum bırakın