OTOPARK BARİYERİ

Otopark güvenlik sistemi amacıyla olması gerekenden daha fazla aktif Otopark Bariyeri çalışan belirli tur noktaları olan metal alaşımlardan meydana gelen kontrol mekanizması sağlam olan araç otomasyon yazılımları olmaktadır. İş merkezlerinde finans merkezleri olan iş kuruluşlarında araçlarda otomasyon organizasyonu yapan kepenk sisteminde kendinden yazılıma sahip olan yüksek güvenlik sistemleridir. Geçiş kontrollerinde katlı sistemlerde uzunluklara istikrarlı olacak şekilde tasarımları yapılan sistemlerdir.

Bazı sistemlerde bilet kontrollü gişe mekanizmasında çalışan müşterilerine isteklerine bağlı değişim gösteren uzaktan kumanda kontrollü ikaz lambaları bulunan yana kayan motor sistemlerinde aktif çalışan turnike sistemleri olan yurt dışında da oldukça kullanımları yaygın olan sistemleridir. Paslanmaz yüksek kalitede üretime turnike sisteminde olan spor salonları için parmak okuyuculu sistemde ayrıca yemekhaneler için özel takip yapmak amacıyla Otopark Bariyeri kapı açma boy ve ivip hızlı geçiş sistemlerinde metal arama detektörlerin olduğu aktif sistemde çalışan güvenlikle ve araç kontrol sistemidir. . Kendi yapısında organizma sayesinde de belirli şema karşılığında aktif çalışan %100 güvenlik kontrolleri sağlayan personeller hakkında giriş çıkış raporlaması yapabilen sistemlerdir. İçerisinde belirli tur oranda raporlama yapacak her mevsime uygun çalışabilen ürünlerdir.

Bazı otopark sistemlerinde yüz okuma ışık göstergesi olan elektrik kontrollü otomatik yazılımların olması acil moda destekli UV lambalı geçiş kodları kendiliğinden ve ya elle aktif edilen yazılımlardır. Ayrıca bu ürünlerde montaj kit destekleri olduğundan dolayı CE belgeleri olan ISO2001 yazılım kaynaklı bilgi güvenlikli sertifikalara sahip firmalar tarafında üreticisi yapılan yazılım otomasyonlarıdır. Ayrıca bazı özel tasarımları olmakta birlikte gövde kalınlığına bağlı olarak Otopark Bariyeri enerji sınıflandırması yapılan yüz tanıma özelliklerine sahip bazı üniversitelerde bile aktif kullanılan bilgisayar bağlantılı devrelere sistemde çalışan ürünlerdir

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın