BARİYER SERVİSİ HİZMETLERİ

Bariyer servis hizmetleri iş akışına uygun olarak servis çalışanlarının başarılı olması gereken ayrıca otomasyonda oluşacak problemleri ani şekilde çözecek kadroya sahip olması gereken kişilerin bir araya gelerek oluşturulması gerekilen yerdir. Bariyer otomasyon sistemlerinde oluşacak olan problemleri anında çözmek maksadıyla iç yazılımdan kaynaklı olan elektrik teknisyenlerin hâkim olması montaj aksamlarını iyi bilen trok ayarları hakkında hâkim olan Bariyer Servisi iç ve dış yedek parçasını iyi seçen kişiler olması gerekir. Servis ayarları yapılırken kurulumu etkileyen açma kapama komutlarını devre dışı bırakan tüm etkin nedenleri ana yazılıma ekti yapmadan bulmak gerekir.

Şerit fotoselli turnike plaka okuyucu tanıma yapan yazılımlara desinatöre parçasına hâkim olan hız hakkında açma kapama mekanizmasını yönetecek seksiyonla yazılım gücü olan her komunda eğilimli kişilerin bilmesi gereken en ufak ayrıntıya kaçırmadan hizmet verecek şekilde teknik yapıya sahip olması gerekir. Tüm modellerde mevcut elektrik akımına karşı müdahale edecek Bariyer Servisi özel kontrol gövdesinde oluşacak problemleri çözebilen tesisat hakkında bilgili kişiler olmalıdır. Bu hizmeti veren tüm marka da serisini iyi bilen yazıma zarar vermeden düzenlemeye çalışan tüm ünitede mekanizmayı etkiyecek olan sorunu anında çözen kişiler olmalıdır. Ayrıca bariyerde oluşan otomasyon problemlerinde limit konusunda swiftlerde oluşan akım problemini çözecek dengeyi sağlayan akislerde oluşan problemlerde bilge kişiler olmalıdır.

Hidrolik sistemde olan bariyerlerde Bariyer Servisi otomatik hız kesiciler de materyallerde etkin mühendis gücü olan tüm teknik detayları bilen kişi olmalıdır. Geçiş kontrolleri sağlayan ray düzeneklerini bozacak olan tüm problemi yazılım ya da donanım kaynaklı çözen sistemde hareket edilmelidir. Ayrıca güvenlik amacıyla giriş çıkış kontrolleri yapılan bariyer sistemlerinde frenleme yağ dengesini bozan tüm ünite kaçışlarındaki problemleri anında çözecek düzeyde işlem yapılmalıdır.

bir yorum bırakın