KUMANDALI BARİYER

Personel takip sistemlerinde Kumandalı Bariyer muhakkak olması gereken parmak okuyucu mekanizmasına sahip tunik sistemlerimde de aktif çalışan kumanda edilen otoparkları giriş çıkışları kontrol etmek amacıyla yapılan güvenlik düzenekleridir. Otomatik düzenekte aktif edilen yüksek mantar teknolojisinde riske girmeden alınacak olan ürünler arasında yer alır. Elektrik kesintisinde devreye girdiğinden dolayı en fazla tercih edilen sistemlerdir. Bazı sistemlerde bilgisayar sistemlerine barkod okuma mantığıyla entegreli çalışan gövde kalitesi yükse olan plaka okumasına sahip sistemlerdir.
Özel durumlarda acil eylem planı oluşturulması adına yüksek güven verici çap ve sac kalınlıklarına göre değişen Kumandalı Bariyer teknolojisinde kalın olan açılır kapama özelliği ya da belirli oranda sabit kalma desteğinden dolayı yağmurdan e etkilenmeyen paslanmaz kalitede kalın boya malzemesi kullanılır. Haraketli çalışan mekanizması belirli gerilime sahip olan destekleyici elektrik moda urları ekipmanları elektrik kesilmesinde aktif olması akü destekleri olması ayrıca içinde tahliye yapan su desteği verecek şekilde ürünlerdir. Kumanda edilen güvenlik bariyer sistemlerinde her araç uygun olan yüksek açılma sistemi olur. Yani uzunluk ya da en açısında tır gibi araç sınıfında olan kapasitede üretimleri yapılan düzeneklerle hareket eden sistemleridir.
Kumandalı Bariyer sistemleri yüksek makine mühendisleri tarafından alt yapısının ve bütünleşmiş dizaynının kontrolleri sonucu üretilen ürünlerdir. Trafik denetimi yapılmasını sağlayan ve ya bireysel kontrolleri sağlayan merkezi ve ya ödeme kontrollü olan el tipi çalışacak olan son sistemde lazer mantığını içinde barındıran yüksek korozyona karşı dayanıklı olan bilet okuyuculu araç sınıfına göre aktif edilen enerji kesildiğinde manuel kontrol sağlayan sistemdir. Ayrıca bu sistemlerde arıza olduğu anda uyarı ikaz lambası devreye alınması kullanım kolaylığı saplayan taşıma kapasitesi gibi teknik özellikleri oldukça fazla olan sistemdir.

bir yorum bırakın