Döner Kapı Fiyatları

Döner Kapı Fiyatları

Eskiden döner kapı fiyatları çok fazla olduğu için yalnızca zengin mekânlarda veya otellerde kullanılmaktaydı. Şimdilerde ise pek çok mekân hastane iş yeri alışveriş merkezi ve firmalar tarafından kullanılmaya başlamıştır. Döner otomatik kapılar 10bin lira ile 50 bin lira arasında satışa sunulmaktadır. Birbirinden farklı seçenekler ile döner kapı bulunmakta olup birbirinden farklı markalarda da döner kapılar bulunmaktadır. Döner kapılar fiyatları arttıkça kullanım süresi de artan ürünler arasındadır. Döner kapıların fiyatları belirlemede etkili olan faktörler ve bazı kriterler vardır.

Otomatik Döner Kapı Fiyatları

İnsan gücüne dayanmaya radarlar yardımı ile giriş çıkış sağlayan otomatik döner kapı fiyatları diğer döner kapı fiyatlarına göre daha yüksek olmaktadır. Otomatik döner kapı fiyatları diğer döner kapılardan biraz daha pahalı olmasının nedeni diğer kapılara göre daha avantajlı ve pratik olmasından kaynaklanmaktadır. Otomatik döner kapıları fiyatları kalitesine bağlı olarak 1000 lira gibi fiyatlardan başlamaktadır. Giriş çıkışta pratiklik ve kolaylık sağlaması bakımından tercih edilen otomatik kapılar piyasada çok çeşitli fiyatlar ile satılmaktadır. Özellikle engelli vatandaşları kullanımında rahatlık sağlayan otomatik kapılar çok büyük ve çok kalabalık mekânlarda sıklık ile kullanılır.

Kapıların Modellerine ve İşlevlerine Göre Fiyatlar Değişiklik Göstermektedir

 

Döner kapıların sağlamış olduğu en büyük avantajlardan biri bu kapıların uzun süre dayanıklılık gösterebilir ürünlerden biri olmasıdır. Döner kapı fiyatları bu tarz döner kapıların modelleri ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Piyasa içerisinde pek çok model bir özellikte döner kapı bulunmaktadır. Piyasa içerisinde bulunan en pahalı döner kapılar 7000 lira ile 50 bin lira gibi fiyatlar arasında satışa sunulmaktadır. En kaliteli ve en pahalı döner kapı markaları arasında ilk olarak akla gelmekte olan nice veya bft markalarıdır. Manuel kapılar insan gücüyle giriş çıkış sağladığı için otomatik kapılara göre biraz daha uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Ancak manuel kapıları otomatik kapılara çevirmek istediğiniz de bir takım ücretler ödemek zorunda kalmaktasınız. Yukarıda belirtilmiş olan döner kapı markaları alanlarında en profesyonel döner kapı markası olup döner kapılarını servis imkânları sunup müşterilerine bilgi vermeleri ile de sık sık tercih edilmektedirler.

Benzer Gönderiler

Yorumlar (1)

Abdülbaki zengin

Merhaba otomatik döner kapı Forma kt fleks direct manyetik
ölçü 238*210 fiyat verebilir misiniz.

bir yorum bırakın