Nice Yetkili Bayi

Nice Yetkili Bayi

 Otomatik kapıda yerli üretim yapan Nice Türkiye firması kullandığı kaliteli malzeme ve geniş servis ağı sayesinde müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Bünyesinde barındırdığı profesyonel personel sayesinde satış sonrası desteğini eksik etmeyen firma, Nice Yetkili Bayi sayesinde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda 7 gün 24 saat hizmet vererek kullanıcılarını mağdur etmemektedir. Satış öncesi bilgilendirme, satış sonra montaj ve teknik desteği ile kapılarınızda oluşabilecek arızaları anında çözüme kavuşturarak uzman ekibi ile her zaman tüketicinin yanında yer almaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretilen bahçe ve garaj kapısının yanı sıra Kanatlı kapı ve Dairesel kapı kullanıcıları için firma bünyesinde aksesuar ve motor çeşitleri de yer almaktadır.

Nice Yetkili Bayi Hizmetleri

Güzelliği, estetiği ve modernliği ön planda tutmak isteyenlerin tercih ettiği Nice Türkiye kapı sistemleri Nice Yetkili Bayi aracılığıyla tercihinize göre kapı modelleri yaparken, müşteri odaklı çalışan firma misyon olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Geniş yelpazesi ve yerli üretimi ile Nice X- Metro kit 2124 model Kanatlı ve Dairesel kapılarla 230 cm kanat genişliği ile 250 kg kadar, 150 cm kant genişliği ile 400 kg kadar ağırlık taşımaktadır. Saatte 60 kez açılıp kapanma kapasitesi ile 1,25 rpm çalışma performansı bulunmaktadır. Yaz ve kış koşullarında çalışma özelliği bulunan Kanatlı ve Dairesel kapılarda IP 67 sertifikasına sahip bulunmaktadır. MC824H kontrol ünitesi yer alan otomatik kapılarda birçok özellikleri yer almaktadır.

Nice Yetkili Bayi Yanı Başınızda

Kanatlı ve Dairesel otomatik kapılarda programlama basit olduğu kadar, açma ve kapanma limitini kendi belirleyerek yavaşlama özelliğine bulunmaktadır. Akü bağlanabildiği gibi, engel tanıyabilmekte, arıza durumunda otomatik olarak teşhis vermektedir. Bulunduğunuz alana ihtiyacınız olan en uygun kapıyı tespit etmek için müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Kimsenin çöpe atacak parası bulunmadığı için uzun ömürlü kapı tercih ediyorsanız Nice Türkiye firmasını tercih ederek hem yerli sermayeye destek vererek hem de kaliteli ürün kullanacaksınız. Nice yetkili bayi tarafından kullanılacak alan gerekli fizibilite çalışması yapılarak sizlerin isteği doğrultusunda tasarım yapılmaktadır.  Sorun yaşamak istemiyor ve olası sorunlarda arızanızın hemen tespit edilmesini istiyorsanız tercihiniz Nice Türkiye firması olmalıdır.

nice bayi, nice otomasyon, nice türkiye, nice servis, nice motor
Nice Türkiye Yetkili Bayi

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın