Nice kumanda

Nice kumanda

Nice otomasyon sektöründe çok büyük bir İtalyan markasıdır. Otomasyonda Türkiye pazarında çok önemli bir yer tutmaktadır. Ülkemizdeki bir çok kamu kurum kuruluşlarında, evlerde, bahçe ve diğer mülklerde kullanılmaktadır. Nice kollu bariyerler, mantar bariyerler, dairesel otomatik kapılar, yana kayar otomatik kapılar ve otomatik kepenkler üretmektedir. Ayrıca bu ürünlerin motorlarını ve kumandalarını da üretmektedir. Nice kumanda firmanın ürettiği ürünlere özeldir ve bu ürünler başka hiçbir kumanda tarafından kontrol edilemezler. Bu kumandalar ve motorlu ürünler son derece kalitelidir. Müşteri memnuniyeti Nice için çok önemlidir. Nice markası müşterilerine uzun yıllar sorunsuzca hizmet etmeyi garanti eder.

Nice kumanda hangi ürünlerde kullanılır ?

Evinizin ya da işyerinizin otoparkında, kepenk bulunan mekanlarda uzaktan bir nice kumanda ile kolaylıkla kapınızı, bariyerinizi ya da kepenginizi hiçbir zahmet çekmeden açabilir ve kapatabilirsiniz. Özellikle aracınızla evinize geldiğinizde otomatik bir kapı ya da bariyerin bulunması çok faydalı bir durumdur. Aksi durumda araçtan inmeli, kapıyı açmalı, araca dönüp otoparka girmeli ve sonra aracınızı parkettikten sonra tekrar kapıyı kapatmalısınız. Halbuki otomatik bir kapı ya da bariyer ile hiç bu zahmete katlanmanıza gerek kalmaz. Elinizde bulunan Nice kumanda ile tek bir dokunuşla kapınızı, bariyerinizi ya da kepenginizi açabilirsiniz. Günümüz koşullarında kumandalı bu otomatik sistemler artık gerçek bir ihtiyaç haline dönüşmüştür.

Nice kumanda güvenilir mi ?

Kapı ya da bariyerinizin montajını tamamladıktan sonra size verdiğimiz nice kumanda ile hemen ürününüzü kullanabilirsiniz. Elinizdeki kumandanın şıklığı ve basit görünüşüne bakarak acaba güvenilir mi diye kuşkuya düşebilirsiniz. Halbuki tam tersi bu kumandalar basit görünüşlerinin aksine çok kompleks çözülmesi zor sistemleri içinde barındırmaktadır. Kumanda motorda bulunan ana kart ile bağlantı halindedir. Başka herhangi bir kumandanın motora komut vermesi mümkün değildir. Kumandanızı kaybetmeniz, suya düşürmeniz gibi kumandanın bozulması dünyanın sonu değildir. Kumandanın kaybolması halinde motorda bulunan ana kart kullanılarak yeni bir kumanda kopyalanması mümkündür. Kumandalar kırtasiyelerden edinebileceğiniz basit pillerle çalışmaktadır ve kumandanızın pili bitmesi halinde kendiniz kolaylıkla yeni pili takabilirsiniz.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın