Somfy Motor Fiyatları

Somfy Motor Fiyatları

İnsanların değişen ihtiyaçları farklı gelişmelerin yaşanmasına neden olmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kapıların otomatik olarak açılıp kapanması ile ilgilidir. Teknolojinin gelişmesi birçok işlemin makineler ile yapılmasına olanak sağlamaktadır. Makineler bazen kapıları açıp kapatırken bazen ise daha farklı işlemleri yapabilmektedir. Ülkemizde de uzun zamandır kullanılan otomatik kapıların en önemli parçaları arasında motorlar da bulunmaktadır. Motorların üretmiş olduğu güç kapıların kısa sürede açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Bu da insanların sadece bir tuşa basarak söz konusu işlemleri yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Motor üreticileri arasında bulunan Somfy kaliteli ürünler ile dikkat çekmektedir. Somfy motor fiyatları ürünlerin özellikleri ve kapasitelerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Somfy Motor Fiyatları Ne Kadar?

Somfy tarafından üretimi yapılan motorlar farklı kapı türlerinde kullanılmakta ve insanların yaşam kalitelerini doğrudan etkilemektedir. Özellikle garaj ve bahçe kapısı yerlerde kullanılan motorlar insanların araçlarından inmeden sadece bir tuşa basarak kapıları kontrol etmelerini sağlamaktadır. Somfy motor fiyatları ortalama olarak 1.000 TL seviyelerindedir. Fakat bu fiyat ortalama olup ürünlerin durumuna bağlı olarak artabileceği gibi azala da bilmektedir. Bundan dolayı insanların alacakları modeli tam olarak belirlemesi ve buna göre karar vermesi gerekmektedir. Aksi durumda yapılan planlamalarda hatalar meydana gelme olasılığı son derece yüksektir. Somfy tarafından üretilen motorlar arasında perde için de kullanılanı olduğundan dolayı fiyatlar çok daha fazla farklılık göstermektedir. Çünkü motorların kapasiteleri fiyatları etkilemektedir.

Somfy Motor Fiyatları ve Ürün Özellikleri

Somfy motor fiyatları tercih edilecek olan ürünlere bağlı olarak değişmektedir. Kapı motorları arasındaki bazı modellerin fiyatları 3.000 TL’ye kadar çıkarken başka ürünler ise 1.300 TL olabilmektedir. Ürünlerin özellikleri fiyatları doğrudan etkilemektedir. Hemen her hava koşulunda çalışma özelliğine sahip olan ürünler -20 derece ile 50 derece arasındaki sıcaklıklarda performans düşüşü yaşamadan çalışmaktadır. Ayrıca söz konusu motorlarda farklı güvenlik sistemleri bulunmakta ve bunlar sayesinde hem araçlar hem de insanlar çok daha güvende olmaktadır. Motorlar herhangi bir çarpma anından aniden durmakta ve daha sonra da ters yönde hareket etmeye başlamaktadır.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın