Somfy Otomatik Kapı Servisi

Somfy Otomatik Kapı Servisi

İnsanların hayatlarını kolaylaştıran otomatik kapılar günümüzde farklı yerlerde kullanılmaktadır. Bahçe, garaj ve endüstriyel alan gibi yerlerde kullanılan kapılar, insanların tek tuşla ilgili alanlara giriş çıkış yapmasına olanak sağlamaktadır. Kapılarda bulunan motorlar sayesinde söz konusu kolaylık sağlanırken kapıların boyutları ve ağırlıkları dikkate alındığında farklı kapasite ve özellikte motorlar kullanılmaktadır. Farklı motorların kullanılması sayesinde alınan performans daha da artmakta ve bu da insanların yaşam kalitesine doğrudan etki etmektedir. Otomatik kapı üreticileri arasında yer alan Somfy, üretmiş olduğu kaliteli ürünlerle dikkat çekmektedir. Somfy otomatik kapı servisi de aynı şekilde verdiği kaliteli hizmet ile insanların daha rahat etmesini sağlamakta ve ürünlerin tam performans vermesini sağlamaktadır.

Somfy Otomatik Kapı Servisi ve Ürün Özellikleri

Somfy otomatik kapı servisi sayesinde kapılarda yaşanan sorunlar kısa sürede çözülmektedir. Kapılarda kullanılan motorlar farklı özelliklere sahip ve bunlar sayesinde ciddi kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca söz konusu motorlar güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmekte ve içerisinde farklı güvenlik sistemlerini içermektedir. Motorlarda bulunan güvenlik sistemi sayesinde çarpma esnasında motorlar durmakta ve daha sonrada ters yöne hareket etmektedir. Böylelikle kazalar engellenmekte ya da kazaların büyümesi önlenmektedir. Böylece de kapıların insanlara ya da araçlara zarar vermesi ya da kazalara sebebiyet vermesi engellenmektedir. Söz konusu sistemlerin dışında kapılara eklenen aksesuarlar kullanım kolaylığı sağlanmakta ve insanların kapıları daha etkin olarak kullanmasına neden olmaktadır.

Somfy Otomatik Kapı Servisi ve Etkili Çözümler

Somfy otomatik kapı servisi kapılarda meydana gelen sorunların çok kısa sürede giderilmesine neden olmaktadır. Uzun yıllardır kapılar üzerinde çalışan personeller tamirat konusunda da son derece uzmanlaşmışlardır. Kapılarda meydana gelen sorunları söz konusu personel kısa sürede tespit etmekte ve buna bağlı olarak da farklı çözüm yolları kullanmaktadır. Ayrıca tamir işlemi sırasında yedek parçaya ihtiyaç duyulması halinde ise firma tarafından sağlanan yedek parçalara kısa sürede ulaşılmakta ve kapıların tamiratı normale göre çok daha az sürmektedir. Ayrıca kapılarda bulunan yazılım sistemleri de personel tarafından ayarlanabilmekte ve kapılar kullanıcıların isteklerine göre çalışmaktadır.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın