Somfy Motor Türkiye

Somfy Motor Türkiye

Gün geçtikçe insanların hayatlarına bir takım yeni ürünler girmekte ve bunlar da insanların yaşam kalitelerini artırmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise teknolojide yaşanan gelişmelerdir. Günümüzde teknolojinin geçmişe göre çok daha hızlı bir şekilde gelişmesi insanların yaşam kalitelerini doğrudan etkilemektedir. Teknoloji tarafından insanların kullanımına sunulan ürünlerden bir tanesi de otomatik kapı ve bariyer sistemleridir. Söz konusu ürünler sayesinde belli alanlara giriş için kapılar el değmeden açılabilmektedir. Böylelikle de insanlar araçlarından dahi inmek zorunda kalmadan kapıları açabilmektedir. Bu ürünleri üreten firmalar arasında bulunan Somfy uzun yıllardı ülkemizde bulunmaktadır. Somfy motor Türkiye farklı ürünlerin üretimini yapmakta ve belli alanların girişlerinde bu ürünlerin etkin olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

Somfy Motor Türkiye ve Ürün Özellikleri

Otomatik kapı sistemlerinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Somfy motor Türkiye tarafından üretilen ürünler insanların ihtiyaçlarını etkili olarak karşılamakta olup farklı kolaylıklar da sunmaktadır. Motorlarda bulunan kontrol ünitelerinin kolay erişebilir bir noktada bulunmasından dolayı gereken ayarlamalar daha rahat yapılmaktadır. Ayrıca buradan hata bulma fonksiyonuna geçiş yapılarak ürünlerde bulunan sorunlar tespit edilmektedir. Böylece sorunlar daha fazla büyümeden tespit edilmiş olmaktadır. Bunun dışında kapıların açılıp kapanma hızları da yine bu bölümden ayarlanmak ta ve ürünler kullanıcıların istekleri doğrultusunda özelleştirilmektedir. Son derece kaliteli malzemeden üretilen motorlar uzun ömürlü kullanıma uygun olacak şekilde üretilmiştir. Motorlar -20 derece ile 55 derece arasında herhangi bir performans kaybı yaşamadan çalışabilmektedir.

Somfy Motor Türkiye ve Aksesuarlar

Somfy motor Türkiye tarafından üretilen ürünlerin insanların yaşamlarına sağlamış olduğu kolaylık ile dikkat çekmektedir. Bu motorlar yana kayar kapı, kanatlı kapı, seksiyonel kapı gibi ürünlerde etkin olarak kullanılmaktadır. Kapıların boyutları ve ağılıklarına göre farklı ürünler tercih edilmektedir. Bazı ürünler sadece 200 kg’a kadar olan kapılarda kullanılırken bazıları ise tonlarca ağılıkta ki kapıları rahatlıkla açıp kapatabilmektedir. Motorlara farklı aksesuarlar eklenebilmekte ve bunlarda ürünlerin daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Kumanda, flaşör ve emniyet fotoseli gibi aksesuarlar bunlardan bazılarıdır. Bunlardan kumanda sayesinde motorlar uzaktan kontrol edilebilmekte ve belli bir mesafeden açılıp kapanabilmektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın