R–Tec Kumanda

R–Tec Kumanda

Dinamik bariyer setleri için son derece kullanışlı olan R-Tec Kumanda, herhangi bir şekilde otomatik sistemlerde bir duraksama yaşandığı anlarda devreye girerek etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu kumanda ürünü, dinamik bariyer sistemlerinin yönetim özelliğine uygun olarak geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra tüm denge sağlama konusunda yeteneği bulunan motor tiplerinde etkili olarak kullanılabilmektedir. Motorların dolayısıyla kapıların yönetilmesinde etkin bir rol oynayan R–Tec kumanda, ana kartlı butonlara da sahip bir ürün olarak göz doldurmaktadır. İçerisinde emniyet fotoseli bulunan bu ürünler, alıcı ve verici yardımıyla motorları yönetmektedir. Elektrik enerjisiyle çalışan bu ürünler kendiliğinden kilitli ürünler olarak da tanımlanmaktadır.

R–Tec Kumanda Ürünün Özellikleri

Oldukça kaliteli ve kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkan R–Tec kumanda kullanım ömrü uzun olan bir üründür. Kontra ray sistemi uygulamalarında denge motorlarının yönetilmesinde etkili olarak kullanım özelliği bulunan bu ürünler, ileri teknoloji ürünleri olarak göz doldurmaktadır. Alıcılarının çok uzaklardan dahi etkili olabildiği R–Tec kumanda ürünleri, dijital bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Özel bir kumanda sistemi olarak tanımlanabilen bu ürün, motor mimarisi açısından da kullanışı bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Motor yönlendirmesini yaydığı frekanslar sayesinde yapan bu ürün, uluslar arası kalite standartlarına sahip bir ürün olarak tanımlanmaktadır. Kumanda kısmında gelişmiş bir yazılım sistemi bulunan R–Tec kumanda, kontrollü bir kullanım özelliğini kullanıcısına sunmaktadır.

R–Tec Kumanda Ürünün Fiyatları

R–Tec kumanda ürünlerinin fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza farklı alternatif seçenekler çıkabilmektedir. Ancak burada önemli olan bu ürünü satışa sunan firmanın, ürünün arkasında durup duramayacağıdır. Gelişmiş algoritmalarla çalışan bu ürünün, kullanım ömrünün uzun olması tercih edilmesinde de en etkili özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapı operatörü olarak da etkili bir kullanım özelliği bulunan bu ürünler, seri bir fren hareketlerine elverişli olmasıyla güvenliği ön plana çıkaran ürünlerdir. Kapı sistemlerinin seri bir şekilde açılıp kapanmasını sağlaması, çift kanat kontrollerine müsait olması ve kapı sıkışıklıklarının giderilmesinde etkili olduğu için bu kumanda ürününe talep her geçen gün artmaktadır.

Benzer Gönderiler

Yorumlar (2)

İyi günler. Eskişehir’de R-tec otomatik kapı kumandası bulamıyoruz. Nasıl temin edebiliriz.

R tec yedek kumanda tanıtımı nasıl yapılıyor yedek aldığımız yer yardımcı olmuyor motoru satarken övgülerle satış yaptı birdaha telefonda bakmıyor sahtekar çıktı dükkanıda değiştirmiş Ankara İvedik’te Mevlüt diye birisi yardımcı olur musunuz rica etsem lütfen

bir yorum bırakın