R-tec Bariyer Fiyatları

R-tec Bariyer Fiyatları

İnsanların hayatlarını etkileyen teknolojik gelişmeler arasında otomatik kapı ve bariyer sistemlerinin kullanılması da bulunmaktadır. Son derece kolaylık sağlayan bu ürünler farklı noktalarda kullanılmakta ve el değmeden kapıların açılmasını sağlamaktadır. Bazen garaj ve bahçe gibi yerlerde hem araç hem de yaya giriş çıkışını kontrol etmek için otomatik kapı kullanılırken bazen de sadece araçların giriş çıkışını kontrol etmek amacıyla bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Dünyada bulunan firmalar bariyer sistemleri üretmekte ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunlardan bir tanesi de Rtec firması olup üretmiş olduğu kaliteli ürünler ile dikkat çekmektedir. R-tec bariyer fiyatları ise tercih edilecek olan ürüne göre farklılık göstermekte ve bazen yüksek bazen ise normal seviyelerde olabilmektedir.

R-tec Bariyer Fiyatları ve Fiyat Farklılıklarının Sebebi

Bariyer sistemleri özel ürünler olup tek tuş ile açılıp kapanabilmekte ve böylece kullanılan alana giren araçları sınırlandırabilmektedir. Özellikle garaj ve otopark alanlarında sıklıkla kullanılan bu ürünler aynı zaman kurumların bahçe girişlerinde de kullanılmaktadır. Böylelikle istenmeyen araçların buralara girmesi engellenmiş olmaktadır. Kullanılacak olan yere bağlı olarak farklı kol uzunluğu ve özelliklere sahip olan ürünler insanların bu yöndeki ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılamaktadır. Rtec bariyer fiyatları ise ürünlerin bu özelliklerine göre farklılık gösterdiğinden fiyatlar hakkında net rakam söylenemese de orta seviyedeki bir bariyer sisteminin 3.000 TL olduğu söylenebilir. Özelliklere bağlı olarak bu fiyat bazen aşağı seviyelere giderken bazen ise yukarı seviyelere çıkabilmektedir.

R-tec Bariyer Fiyatları ve Bazı Ürünler

R-tec bariyer fiyatları ürünlere göre farklılık göstermektedir. Rtec Open 4 metre kollu bariyerin fiyatı 2.550 TL iken aynı modeli 5 metre kollu olan ürünü 2.620 TL’dir. Buradan da anlaşılacağı üzere kol uzunluğu arttıkça fiyatlar artmaktadır. Bu artış bazen düşük miktarlarda olurken bazen ise yüksek miktarlarda olabilmektedir. Ürünlerin özellikleri ve modelleri değiştikçe de fiyatlar değişmektedir. Rtec Open 6000 tipi bariyerin 6 metre kola sahip olan modelin fiyatı 3.030 TL’dir. Burada hem kol uzunluğunun artması hem de özelliklerin fazla olması ürünün değerini yukarılara taşımaktadır.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın