Otomatik Kapı Servisi

Hayatımızın birçok alanında varlar. Kimi zaman farkına bile varmadan geçip gidiyoruz. Oysa birçok alanda hayatımızı o kadar kolaylaştırıyorlar ki.

Eroğlu Otomasyon Sistemleri olarak, hayatımızı kolaylaştıran bu otomatik kapı servis hizmetini uzun yıllardan beridir vermeye devam ediyoruz.

Hastane giriş çıkış kapıları, iş hanlarının giriş çıkışlarında bulunan kapılar, çalıştığımız fabrikalarda birçok yerde bulunan endüstriyel kapılar, bahçe apartman, fabrika giriş çıkışlarında bulunan kapılar, garaj kapılarımız hepsi birer motora ve çeşitli elektronik ve mekanik parçalara sahip.

Yukarıda saydığımız ve sayamadığımız, aklınıza gelen hemen her tür otomatik kapı servisi için Eroğlu Otomasyon Sistemleri dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de sürekli yanınızda olamaya devam edecek.

Otomatik kapı servisinde en çok sorun kapı motorları ve hareketli parçalar üzerinde meydana gelmektedir. Aşınan ve zamanla tüm fonksiyonlarını düzgün bir şekilde yerine getiremeyen otomatik kapılarda zorlanma sonucu motorlara hasar verebilmekte ve dolayısı ile tamir işlemi kullanıcılar için daha fazla külfetli olabilmektedir.

İşte bu yüzden üreticilerin ön gördüğü sürelerde periyodik bakımların yapılması hayati önem taşır. Periyodik bakım hizmetlerini otomatik kapı servisi ekiplerimiz sizler için yapmaktadır. Periyodik bakım cetveli sizin için takip edilerek günü geldiğinde, aksatılmadan bakım işlemleri yapılarak, maruz kalabileceğiniz daha büyük sorunlar için önlem almanız sağlanmaktadır. Otomatik kapılarınızın arıza yapma riski oldukça azaldığı gibi onarım maliyeti yüksek olan parçalarınızın da arıza olasılıkları oldukça düşürülmüş olur.

Otomatik kapı servisinde çalışan personellerimiz, konusunda oldukça deneyimli kişilerden oluşmaktadırlar. Önceliğimiz yerinde servis hizmeti vermektir. Gerek edindiğimiz tecrübeler sayesinde gerek se hizmet anlayışımız nedeni ile birçok sorunu yerinde giderebilme kabiliyetine erişmiş bulunmaktayız. Böylece hem personelimizin harcadığı zamandan dolayı tasarruf ederek maliyetleri aşağıya çekebiliyor bunu da size yansıtabiliyorken bir taraftan da işlerinizin akmamasını sağlamaya çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız gereği yetkili satışını ve yetkili servis hizmeti verdiğimiz firmaların düzenlediği sertifikasyon programlarına katılan servis personelimiz için bu kadarla yetinmeyip, hizmet içi eğitimler düzenliyor, workshoplar tertip ediyoruz.

Eroğlu Otomasyon Sistemleri ile tanışım bizden otomatik kapı servis hizmeti alan mutlu müşteri kitlesine katılmak için bizi çağrı merkezi telefon numaralarımızdan hemen arayabilirsiniz.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın