Faac Bahçe Kapı Motoru

Eroğlu Otomasyon Sistemleri otomatik kapı sektöründeki birçok dünya devi markasını sizlere sunduğu gibi Faac Motor u’da sizlerin beğenisine sunmaktan gurur duymaktadır.

Faac Motor sektörde dünyaca bir üne sahiptir. İtalya’dan doğan bu güç bugün Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Hollanda gibi ülkelerin yanı sıra Hindistan’da dahi kullanılmaktadır.

Otomatik geçiş sistemleri arasında Türkiye’de de oldukça tercih edilen Faac Motor dayanıklılığının yanı sıra teknolojik yenilikler sayesinde daha fonksiyonel olan geçiş sistemlerinde kullanılabilen ilave birçok özelliklere de uyum sağlamaktadır.

Faac Motor oldukça dayanıklıdır. Dünyada birçok farklı iklim koşulları altında başarı ile ilk günkü performansından ödün veremeden çalışabilmektedir. Buda Türkiye gibi oldukça farklı iklim ve doğal koşullarının olduğu bir ülke için doğal olarak avantaj sağlamaktadır.

Uluslararası normlara uygun üretildiğinden dolayı birçok alanda kullanılan Faac motorları -20 ve + 50 derece arasında oldukça rahat bir şekilde çalışmaktadır. Faac Motorları bunun yanında yine uluslarasın standartları belirleyen kuruşlar tarafından oluşturulmuş, toz geçirmez su geçirmez gibi bazı özellikleri sektörde hizmet veren bazı motorlarında standart hale getirmiştir.

Faac motor oldukça güçlüdür. Ürün gamında yer alan çeşitli motorlar sayesinde otomatik panjur sistemlerinde kullanılan daha küçük ve seri motorların yanı sıra tonlarca ağırlık altında kalitesinden ödün vermeden de çalışabilmektedir.

Faac motorlar ülkemizde Sanayi ve Ticaret Bakanlığı hükümleri gereğince garanti kapsamı altında satılmaktadır.

Türkiye koşullarına, Türkiye’de kullanım alanlarına tam uygun birçok ürün bulmak mümkündür.

Eroğlu Otomasyon Sistemleri ürün yelpazesi içerisinde yer alan Faac Motorları için satın almak, servis hizmetleri talebinde bulunmak isteyen müşterilere en uygun koşulları sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Faac Motorları, bahçe kapısı wpları ve bariyer sistemleri, otomatik kapı sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, panjur ve tente sistemleri içerisinde kullanılmaktadır. Bulunduğu hemen her alanda oldukça iddialı ürünlere sahiptir. Herhangi bir müşterinin yani bireysel ev kullanıcılarından ticari işletmelere, endüstriyel alanda faaliyet gösteren fabrikalara kadar oldukça geniş bir müşteri kitlesine de hitap etmektedir.

Faac Motorları, elektronik sistemlerinin de kendi bünyelerinde üretilmesinden dolayı oldukça yüksek performans sunmaktadır.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın