FAAC KUMANDA ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Herhangi kapı sıkışmasından dolayı aksaklık olduğunda Faac Kumanda sayesinde motor kendisini yönetme özelliği olan kontra yay sistemi denge sağlayan motor tiplerine uygundur. Tüm bağlantı sistemlerine uygun olmayan belirli motorların ve kapıların yönetimini sağlayan ürünlerdir. Kumanda içerisinde krater dişlisi olmakla birlikte ana kartlı botunlar olmaktadır. Emniyet fotoseli olan alıcı ve vericileri oldukça kaliteli olan ürünlerdir. Elektrikli kendiliğinden kilit sistemi olan ürünlerdir. Uzaktan alıcısı oldukça kullanışlıdır. Belirli modellerde bağlı olan bu kumanda sistemi dijital kontrol sağlayan her motor mimarisine bağlantılı olacak kullanışlı üründür.
Kumanda üzerinde bulunan dalgalar sayesinde motor yönlendirilmesi belirli frekansları ölçülendirmek ve kontrol sağlamak mümkündür. Kumanda da gelişmiş yazılım desteği sağlanarak detaylı ayarlama şalter kontrolü durum izleme ekranı kontrolü sağlar. Belirli algoritmalarda çalışan Faac Kumanda gelişmiş yazılımlarla kullanıcısını memnun eder. Kapıda pozisyon belirlemede fotoselli olan görünümleri düzenlemede yardımcı olur. Yüksek hızda temel seviyelere kadar motora hâkimiyet sağlar. Bu kumanda sayesinde emniyet devresini sisteme alabilir ve aktif çağrı parçalarında değişim yaparak kapıların durumlarını değiştirebiliriz.  Kapı operatörlerinin çalışmasını sağlayan seri fren hareketleri veren sinyal tiplerinden dolayı tercih edilen ürünler olmaktadır. Fotosel kesimlerinde kapıların belirli parametrelerde yavaş ya da hızlı bir şekilde alışmasını sağlayan değişik sekmenleri bulunan ürünlerdir.
Kapı sıkışmasını engellemek amacıyla ses içerikli ikazların olması belirli sinyal gücüne bağlı olarak çalışan Faac Kumanda çift kanat kontrolüne sahiptir. Ayrıca doğal afetlerden dolayı yangın, deprem, aşırı yüklenme gibi olasılıklarda botunlar yardımıyla müdahale imkânı sağlar. Yön okları servis bağlantı ve vatman anahtarları yön oklar gibi düzenekler sayesinde kapı yönlendirilmesini sağlatır.  Uzun yıllar servis desteği sağlayacak olan kapı kontrol kartları dünyanın neresinde olursanız olun etkin çalışma sistemine sahiptir.

faackmnde

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın