Faac Motor Servisi

Faac Motor Servisi ile Eroğlu Otomasyon Sistemleri olarak uzun yıllardan beridir sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. İtalya’da 1965 yılında kurulan Faac, bütün dünyada kabul görmüş motorlar üretmektedir.

Eroğlu Otomasyon Sistemleri, Faac Türkiye ürün gamı içerisinde yer alan, wp sistemleri içerisinde bulunan tüm motor tipleri için servis hizmeti verebilmektedir.

Motor servisi sunmak ayrı bir beceri gerektirmektedir. Ehil olmayan kişiler tarafından verilecek servis hizmetleri neticesinde mevcut sorundan daha büyük problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Motor servisi verilirken dikkatli, titiz ve son derece düzgün bir işçilik yapılmalıdır.

Eroğlu Otomasyon , ülkemizde sıkça kullanılan ve otomatik kapı sistemlerinde kullanılan hemen tüm motorlara hakimdir. Bu bilgisini uzun yıllardan beri sektörde olmasına borçludur. Diğer tüm markalarda olduğu gibi Faac Motor Servisi içinde ilk adresiniz her zaman Eroğlu Otomasyon olmalıdır.

Motor arızalarının bir kısmı yerinde hizmet kapsamında gerçekleştirilebilir. Ancak motorun atölyemize alınmasını gerektirecek sorunlarda söz konusu olabilir. Bu tip durumlarda atölyemize alınan sorunlu Faac motorları üzerinde tam arıza tespiti yapılır. Tam olarak arızası tespit edilen ürün için onarım takvimi ve fiyatı belirlenir. Müşteriden onay alınmadan onarım işlemine başlanmaz.

Eroğlu Otomasyon Sistemleri birçok markanın yetkili satış ve yetkili servis hizmetini vermektedir. Bu yüzden meydana gelen tüm arızalarda olduğu gibi önceliğimiz orijinal yedek parça kullanmaktır. Her konuda müşterilerimize alternatif sunma gayreti içerisinde olan firmamız müşterilerin isteği doğrultusunda alternatif yedek parça da kullanabilmektedir.

İstanbul içerisinde Faac Motor Servisi alabilen mutlu müşteri kitlemizin yanında il dışında da hizmet almak isteyenler, kargo ile motorlarını adresimize gönderebilirler. Aynı prosedürlerin işletilerek onarımı yapılan Faac Motorunuz yine kargo ile gerekli önlemler alınarak adresinize gönderilir.

Faac Motor Servisi hizmetimizin içerisinde bakım hizmetleri de bulunmaktadır. Kullandığınız motorun uzman gözler tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi, gerekli bakımların yapılması sonucu meydana gelebilecek arızaların önüne geçilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra motorunuzun daha uzun sürelerde kullanılması da mümkün olacaktır.

Eroğlu Otomasyon un sunduğu Faac Motor Servis hizmetinden faydalanmak için hemen çağrı merkezimizi arayın. Eroğlu Otomasyonun kaliteli ve güvenilir hizmetlerinden memnun kalacağınıza eminiz.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın