Bariyer Tamiri

Bariyer tamirine mi ihtiyacınız var? Tamamen doğru yerdesiniz. Firmamız uzun yıllardan beridir otomasyon konusunda hizmet vermektedir. Otomasyon sistemleri içerisinde başta kollu bariyer olmak üzere, mantar bariyer tamiri de yapmaktayız.

Firmamız Faac, Nice, BFT gibi markaların aynı zamanda yetkili servisi olarak da hizmet vermektedir. Ancak her marka ve model bariyer tamiri ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz.

Bariyer tamiri ihtiyaçlarının büyük bir kısmını yerinde çözmekteyiz. Firmamız, işletmeniz için son derece öneme sahip olabileceğini bildiği otomasyon sistemlerini en kısa sürede çalışır ve bunlardan fayda sağlar hale gelmeniz için gerekli önlemleri almış durumdadır.

Bariyer tamiri gereken konuların başında bariyer motorları gelmektedir. Bu tip motorlar genelde yüksek çalışma kapasitesine sahip motorlardır. Saatte 60 ve üzeri açma ve kapanma gerçekleştiren birçok model bulunmaktadır. Bu yüzden bariyer motorlarının periyodik bakımları mutlaka zamanında yapılmadır. Aksi hallerde bariyer motorları fazla çalışan parçalar olduğu için arıza yapması en muhtemel parçalar arasında gelmektedir.

Bunun yanında, bariyerin açılması ve kapanması esnasında bariyer kolu altında bulunan yay ve bazı hareketli parçalar oldukça öneme sahip olan parçalar arasında yer almaktadır.

Bu yaylar için bazı firmalar birkaç milyon kez açılıp kapanma garantisi verse de bu adetleri bazı bariyerlerin bir seneden az sürede bitirdiklerini de görmekteyiz.

Bariyer tamiri için bizi aradığınızda size en yakın olan ve en müsait olan servis ekibimiz size yönlendirilir. Ekiplerimiz yerinde hizmet verebilmek için gerekli ekipman ve yedek parça ile donatılmıştır. Ancak bazı durumlarda tamir hizmeti servis atölyemizde de yapılması gerekebilir. Böyle durumlarda ise kesinlikle tamir işlemi, müşteriden onay alındıktan sonra yapılmaktadır.

Sizde hemen bariyer tamiri ihtiyacınız için bizi arayabilir, mutlu müşteri ailemize katılabilirsiniz.

Yeni Resim000

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın