Bariyer Servisi

Firmamız, uzun yıllardan beridir fotoselli kapı, bahçe kapıları, bariyer gibi otomasyon konularında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

İş kollarımızdan birisi olan bariyerler ile ilgili her marka ve model için bariyer servis hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz servis hizmetleri tüm marka modeller için de olsa dünyaca ünlü Nice, Faac ve BFT gibi markalar için ayrıca Yetkili Bariyer Servis hizmeti de vermekteyiz.

Bariyerler denilince genelde aklımıza kollu dediğimiz tipteki bariyerler gelmektedir. Firmamız kollu bariyerlerde olduğu gibi mantar tip olarak isimlendirilmiş bariyer türleri için de servis hizmeti vermektedir.

Mutlak her işletme için sahip olduğu ekipmanlar önemlidir. Mutlaka her işletme için hayati önem taşıyan çeşitli makineler vardır. Bariyerler ise otopark gibi yerler için hayati önem taşırlar. Çünkü bu tür yerlerde önemli olan şey kontrollü giriş çıkış işlemlerinin yapılmasıdır.

Kollu bariyer diye bilinen türde açma kapanma işlemleri hem oldukça fazla sayıda gerçekleşir hem de saat başına çalışma süreleri oldukça yüksektir. Ciddi işlek olan bir alış veriş merkezleri otoparkında saatte 60 adet üzerinde açma kapanma çalışma yoğunluğuna sahip bariyerler kullanılmaktadır.

Bu tür işletmeler için gerekli olduğunda bariyer servis hizmetinin hayati önem taşıdığını söylememize gerek bile olduğunu düşünmüyoruz.

İşte firmamız bu bilinçle, bariyer servis hizmetlerini sizlere yerinde vermeyi prensip edinmiştir. Servis hizmetlerimizin asıl önemli bölümü onarım yani tamir olduğunu söylesek bile bunun yanında periyodik bakım ve arıza önleyici diğer işlemler için de bariyer servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sadece bariyer servisi için değil, yine dünyaca ünlü bariyer markalarını uygun koşullar ile satışlını da yapmaktayız.

Firmamızın sunduğu kaliteli hizmetten faydalanarak mutlu müşteri ailemizin bir parçası olabilirsiniz. Bunun için sadece çağrı merkezlerimizi aramanız yeterli olacaktır.

OTOMATİK BARİYER SERVİSİ
OTOMATİK BARİYER SİSTEMLERİ

 

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın