Bariyer Fiyatları

Bariyer fiyatları mı araştırıyorsunuz? Size uygun koşullarda, uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile Eroğlu wp uzun yıllardan beri sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Bariyer fiyatlarını etkilen birçok unsur bulunmaktadır. Ancak seçim yaparken bariyer kolu uzunluğunu, çalışma sıklıkları, çalışma sayısı yani açma kapanma sayısı birim fiyatlarına göre fiyat/performans ürünleri de deneyebilirsiniz.

Bariyerler gövde, gövde içinde motorları ve hayati öneme sahip kol yayı, ve bariyer kolundan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra kontrol üniteleri de bulunan bariyerler elektronik olarak da farklı ilaveler yapılabilmektedir.

Ülkemizde oldukça sık kullanılan tip kollu bariyerlerdir. Kollu bariyerleri de en çok otopark giriş ve çıkışlarında görmekteyiz. Bariyerlerin gövdesine genelde kartlı sistemler entegre edilmektedir. Böyleye otoparka giren araçların giriş ve çıkışları arasında geçen süre tespit edilerek buna uygun işlem yapılabilmektedir.

Bariyerlerin çalışma sıklığı ise yani saat başına açma kapanma sayısı bariyerde kullanılan motor ve yay tipine bağlıdır. Elbette bu da bariyer fiyatını etkilemektedir.

Günümüzde elektroniğin gelişmesi sonucu birçok konuda kullanılan ekipmanlara oldukça fazla işlev kazandırdığı gibi bariyerler konusunda da aynı durumları görmek mümkündür.

Tek kol da çalışamayacak kadar uzun alanlarda karşılıklı iki tane bariyer de çalışabilmektedir. Biri master yani ana bariyer diğeri slave yani ikincil olarak çalışabilen bariyer sistemleri de oluşturmak mümkündür. İlk bariyere vereceğiniz tüm komutlar böylece her iki bariyer tarafından da yerine getirilebilmektedir.

Bariyer fiyatları araştırırken elbette sadece bariyerin alış fiyatını göz önünde bulundurmak pekiyi bir seçim olmayacaktır. Bariyerin en çok hareket eden parçası gövde içinde bulunan yayıdır. Bu yaylar için bazı üreticiler milyonlarca kez açılma kapanma garantisi de verebilmektedirler.

Yine bazı bariyerlerin imalat süreçlerinde, servis hizmeti ihtiyacı olduğunda bariyerin daha kısa sürede tamir edilebilmesi için farklı tasarımlar da yapılabilmektedir. Böylece normalde müdahale edildiğinde birkaç saat sürecek servis hizmeti çok daha kısa sürelerde hatta normalin yarısı kadar sürelerde tamamlanabilmektedir. Elbette buda ciddi anlamda işletme maliyetlerine katkı verecektir.

Eroğlu wp sizlere yıllardan beri gelen tecrübesi ışığında sizlere en iyi teklifleri mutlaka hazırlayacaktır. Bizimle en kısa sürede irtibata geçin ve kaliteli hizmet, uygun koşullarda hizmet almanın tadını çıkartın.

Benzer Gönderiler

Yorumlar (1)

Hocam kolay gelsin bizler bu işe başlamak istiyoruz acaba bayilik adı altında veya toptan malzeme alma hususunda fiyatlarınız nedir hocam veya yardımcı olabileceginiz husus nedir saygılar Star Elektronik Mardin

bir yorum bırakın