Nice Bariyer Tamiri

Nice bariyer servisi

Nice X-bar, Nice Will ve Nice Signo bariyerlerinin tamirini ve servis hizmeti veren firmamız ile her zaman hizmetlerinize hazır halde bulunmaktayız. Özellikle bir İtalyan markası olan Nice bariyerleri 8 metereye kadar olan alanları kapatır ve hızlı açılan hem de dar girişlerde tercih edilen bir bariyer sistemleri olarak ön plana çıkmayı başarır.

Nice bariyerleri gövde kısmı turuncu renk olarak yapılmış ve kol kısmı ise nice şeritli bantlar ile tamamlanmıştır.  Oluşabilecek arıza durumlarında böylesine önemli mekanizmaları sadece biz servisine teslim ediniz ve sorunsuz bir şekilde tekrar çalışmasını sağlayınız. Aksi halde daha büyük sorunlara yol açılabilir. En az maliyet ile en doğru hizmeti almak için firmamız ile Nice bariyer servisi olarak hizmet alabilirsiniz.

Nice bariyer turuncu renktir nice bariyerler çok kullanışlı ve şık bir tasarımdır.

Sizler için nice Bariyer Tamirini özenle üstlenmekte ve konu ile ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sizlerde yaşamış olduğunuz sıkıntılarınızda firmamıza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Bariyerin üzerinde, mekanik kısımdan ayrı ve kolay ulaşılabilir bir yerdedir. nice bariyer elektronik olarak ayarlanabilir limit switch sistemi ile kurulumu hızlı ve maksimum hassasiyet ayarı yapılabilir. nice bariyerin açılıp kapanma süreleri modellerine bağlı olarak 2,5 ile 5 saniye arasındadır.

Nice bariyer servisi ve nice bariyer tamiri için iletişimi için 0212 673 03 55 numaralı teleofondan bize ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.Yeni Resim

 

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın