Nice Motor Türkiye

Nice Motor Türkiye

Ülkemizde faaliyet gösteren ünlü İtalyan firması Nice, otomatik kapı ve panjur sistemleri üretimi yapmaktadır. Firma tarafından üretilen ürünlerin kalitesinin çok yüksek olması insanların söz konusu ürünleri daha fazla talep etmesine neden olmaktadır. Ürünlerin tamamında bulunan Nice motor Türkiye sayesinde kapılar ya da bariyerler çok daha performanslı bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Teknolojinin insanlara sunmuş olduğu kolaylıklar arasında yer alan motorlar üretmiş oldukları yüksek güç ile çok ağır kapıları dahi kısa sürede açıp kapatabilmektedir. Özellikle yana kayar kapılarda kullanılan motorlar saniyede önemli bir miktar kapıyı açıp kapatarak araçların kapıların önünde çok fazla beklememesini sağlamaktadır. Kapıların boyutuna bağlı olarak bazen bir dakikadan bile daha kısa sürede açılıp kapanabilmektedir.

Nice Motor Türkiye ve Ürün Özellikleri

Nice motor Türkiye ürünleri farklı tür kapılarda kullanılmaktadır. Bunlar arasında bulunan kanatlı kapılarda kullanılan motorlar bu kapıların 90 derece açılmasını sağlamaktadır. Böylece araç giriş çıkışı için yeterli alan oluşmakta ve kapılar tamamen açılmaktadır. Bu tür kapılar genellikle özel alanlarda kullanılsa da kurum girişlerinde de görmek mümkündür. Kullanılacak olan kapının boyutu ve ağırlığı motor seçimi noktasında çok önemlidir. Yanlış yapılacak tercih kapıların tam olarak açılmamasına neden olabileceği gibi motorların zorlanması ve arızalanmasına da neden olabilmektedir. Söz konusu durum ise insanlara ekstra maliyet anlamına geldiği için bu duruma çok büyük önem verilmeli ve yetkili servis elemanları tarafından tavsiye edilen ürünlerin ya da benzer kapasitede olanlar tercih edilmelidir.

Nice Motor Türkiye ve Ürün Çeşitliliği

Nice motor Türkiye ürünleri arasında her bütçeye göre ürünler bulunmakta olup böylelikle insanlar kendi ihtiyaçlarını bunlar arasından bütçeleri ölçüsünde karşılayabilmektedir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmanın ürünleri Nice Türkiye garantisi altında bulunmakta ve böylece yaşanabilecek sorunlar kısa sürede çözülmektedir. Ayrıca firma tarafından üretilen motorlar uzun süreli kullanım için üretildiğinden dolayı periyodik bakımlarının zamanında yapılması gerekmektedir. Bunu da yine Nice yetkili servisi yapmaktadır. Bunun dışında onarım ve kurulum gibi hizmetler de firma tarafından sağlanmaktadır.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın