Nice Walky Kanatlı Kapı Motoru

Nice Walky Kanatlı Kapı Motoru

 Binaların girişinde, büyük plazalarda, işletmelerde görüntü tamamlayan önemli unsurlardan olan kapılar artık daha teknolojik hale gelerek Nice Walky Kanatlı olarak otomatik ve yarı otomatik olarak kullanılmaya başlanılmıştır. Nice Walky Kanatlı Kapı Motoru artık yerli üretim olarak tüketicinin hizmetine sunularak kanatlı ve dairesel kapı olarak tasarlanmıştır. Engel tanıma özelliğinin yanı sıra 230 cm kanat genişliği ile 250 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 4 kademe ayarı sayesinde hızı istenildiği gibi ayarlamakta, hız durumu 1,25 ile 2,2 prm arasında değişiklik göstermektedir. Açılış ve kapanışta yavaşlarken, soğuk ve sıcaktan etkilenmeyerek 6 kg motor ağırlığına sahiptir. Akü bağlantısı yapılabilen kanatlı ve dairesel kapılarda opera teknolojilere uyumlu halde bulunmaktadır.

Nice Walky Kanatlı Kapı Motoru Hizmet Ağı

Nice Walky Kanatlı Kapı Motoru en çok büyük plazalarda ihtiyaç duyulmaktadır. Giriş ve çıkışın yoğun olduğu bu alanlarda kullanılan kapı motorları açılış ve kapanış durumunu kendisi belirlerken güneş enerji sistemi ile çalışması ile elektrik kesintisi yaşansa dahi sorun yaşanmamaktadır. 3 ve 5 metre kanat uzunluğu bulunan motorlarda sıklıkla garaj kapılarında ve santrallerde kullanılmaktadır. Saatte 60 kez açılıp kapanma kapasitesine sahip olan kanatlı ve dairesel kapılar, Türkiye üretimi olduğu için yedek parça bulma noktasında sıkıntı yaşanmadığı gibi geniş servis ağı sayesinde herhangi bir arıza durumunda firma profesyonel ekibi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Nice Walky Kanatlı Kapı Motoru Modelleri 

Bahçe, garaj kapılarının yanı sıra işletmelerin girişlerinde kullanılan Nice Walky Kanatlı Kapı Motoru tercihinizde kullanılan alan ve kullanılacak yer önemli olduğu için Nice Walky kapı motoru tercihinizde mutlaka müşteri temsilcisi ile irtibata geçerek size en uygun olanı belirlemeniz gerekmektedir. Nice X- Metrokit 2124 model Kanatlı ve Dairesel kapı modeli yer alan motorda satış, montaj, tamir ve bakımı tamamen uzman personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Nice Walky kitlerin içeriğinde motor, fotosel, kumanda ve kumanda alıcısı yer almaktadır. Nice ürünlerini görmek, referansları inceleyerek, ral ve renk kartelasını görerek renk kodları ile teknik destek alarak iletişime geçmek isterseniz firmamızın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Kanatlı ve Dairesel kapılarınızda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız taklit ve sahte ürünlerden uzak durunuz.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın