LENTUS OTOMATİK KAPI

Türkiye genelinde oldukça yaygın olan otomatik kapı sistemleri yaşam alanlarımızda koruma kalkanı oluşturmaktadırlar. Bundan dolayı otomatik kapı sistemlerinde giriş ve çıkışanlarda kontrol sağlayan motor ve patent sistemlerinin sağlam çalışmasını sağlayan Lentus Otomatik Kapı tüm hizmetlerde profesyonel çalışmaktadır. Otomatik kapı sistemlerinde seçenek oldukça fazladır. Tüm otomasyonu sağlayan yaşam alanlarında apartmanlarda bile aktif güvenliği gösteren otomatik kapılar vardır.
Kanatlı kapılarda ve ya tüm motor tiplerinde oldukça aktif hizmet veren firmamız yetkili bayidir. Tüm otomasyon kapılarda montaj işlemlerinde oluşacak problemleri çözen bayidir. Ayrıca konut tiplerinde kullanılan sürgülü gibi kapılarda aktif problem çözen otomatik bahçe kapılarında ise etkin yöntemleri sağlayan firmadır. Fotoselli, pencere otomasyonları, kollu bariyerleri asma kapılarda veya garaj kapılarında oluşacak problemler anında yok ediyoruz. Hastanelerde veya özel finans merkezlerinde oluşan döner kapılarda aktif işlem yapan firmamız her an hizmetinizdedir. Otomatik geçiş sistemlerinde Lentus Otomatik Kapı market, ofis, işletmeler, fabrikalar gibi alanlar için en hızlı problem çözücü markadır. Tüm markalarda oluşan kapılarında motorlarına hâkim olacak servis çalışanları ile otomatik kapı seçenekleri bulunmaktadır. İlgili markaya ait olan kapı sistemlerinde teker hazneleri oldukça dayanıklı ve her türlü ihtiyacı karşılayacak durumdadır. Kapı uygulamalarında dairesel fotosel devreye alınması oldukça kolaydır. Tüm modellerde zarif tasarımları olan trafo kurulumları ve uygun profil sistemleri aktive edilmektedir.
İtalyan markaya ait zengin otomatik kapı tasarımları imkânını sunan firma kurumsaldır. Gelişen Avrupa tekniklerinden dolayı bu markaya ait binlerce ürün kullanıcısına sunulmaktadır. Otomatik kapı adına birden fazla çeşitlilik olan tüm sektöre uygun Lentus Otomatik Kapı görsellik ve güven verici yalıtımı sağlayacaktır. Kapı mekanizması ve yalıtımı oldukça dayanıklı olan markadır. Montajları kolaydır. Ayrıca kolay programlanabilme özelliği vardır.

ltnsmotor

Yorumlar (6)

Merhaba teknik destek alabileceğim birisi varmı acaba.Lentus kapı sınır sivicine basmadan zaman aşımı hatası veriyor.

Merhaba Alper bey,

Nasıl yaptırdınız acaba aynı hata bende var.

yedek kumandam yok nereden temin edebilirim

Bu konuyla ilgili firmamızı arayabilirsiniz.

cep telefonun varmı burdur ikizler güvenlik sistemleri watsaptan teknik şartname göndereceğim

Lentus marka araba için raylı garajımın kumanda ayarı bozuldu, kumanda yapamıyorum.
Bana yardımcı olacak bir telefon alabilirmiyim.
Teşekkürler.
Burhan Yazıcıoğlu

bir yorum bırakın