GENİUS MARKA ÜRÜNLERİN GÜVENLİĞİ EMİN ELLERDE

Tüm genius marka ürün arıza, bakım işlemlerinde cihazlarınız ve aparatları güvenlik altındadır. Konusunda uzman ekiplerden oluşturulan Genius servis, cihaz arızalarının tespiti, tamiri, bakım, onarım ve montaj işlemleri için yetiştirilmiştir. Cihazların yeniden sökülmesi, ekspertiz hizmeti, de monte, kullanım dışı bırakılan cihazların uzun süre saklanması için gerekli önlemlerin alınması gibi genius marka ürünlerin, tüm sorunlarının çözümüne yardımcı olmaktadır. Aradığınız an hemen gelen servis ekipleri bekleyerek fazla zaman kaybetmenizi ve sıkıntı yaşamanızı istemez. Kesin çözüm, kısa sürede sunulur ve cihazınız tamir sonrası çalışmaya hazırhale getirilir. Özellikle yoğun çalışan mekânlardaki sorun arızalarında sıkıntı yaşanmamasını ve işlerine hemen devam etmelerini sağlayan servis ekipleri, seri, pratik ve deneyimli kişilerdir.
Sertifikalı kişilerin verdiği hizmet doğrultusunda memnuniyetiniz garantidir. TSE hizmet yeterlilik belgesi ile servis hizmeti sunulmaktadır. Bariyer, bahçe kapısı, kumanda, motor ve diğer genius ürünlerinin arıza tespit ve onarım hizmetlerini rahat bir şekilde alabileceğiniz Genius servis fazla bekletmeden servis hizmeti sunmaktadır. 7/24 dilediğiniz vakit arayıp, servis hizmeti alabilirsiniz. Genius ürün kullanımı hakkında, arıza sebepleri hakkında detaylı bilgi alabilir, cihazınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Orijinal ve kaliteli değişimler, garantili çözümler almak ve tüm bunları kısa sürede almak çok kolay.
Genius ürünlerinizin tüm sorun ve arızalarında garantili çözüm sunulur. Emanet ettiğiniz ürünlerinizin Genius servis ekiplerinin elinde daima güvende olduğunu unutmayın. Hızlı, deneyimli ekip, kaliteli ve garantili hizmette sınır yoktur. İtalyan malı genius markası ürünlerinin tüm sorunları giderilir. Montaj ve de montaj işlemleri yapılır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan servis ekipleri, hızlı çözüm ve bakım işlemleri gerçekleştirir. Genius marka ürünlerin güvenliği, uzman bir ekip tarafından sağlanır ve en kısa sürede sorun çözülüp, kusursuz olarak teslim edilir.

geniusservis

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın