Genius Otomatik Kapı

Genius Otomatik Kapı

Teknolojik gelişmeler ve artan rekabet çerçevesinde müşteri talep ve beklentilerinin yükselmesi ile birlikte firmalar daha büyük müşteri potansiyeline ulaşmayı hedeflemekte ve bu bağlamda ortaya konulan Genius Otomatik Kapı ürünleri hızlı, verimli ve akılcı çözümler sunmaktadır. Yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucunda oldukça kaliteli ve modern bir şekilde üretilen otomatik sistemler kullanım yerlerine ve müşteri isteklerine göre geniş ürün yelpazesini bünyesinde barındırmaktadır. Bahçe, site ve depo gibi alanlarda yoğun bir şekilde tercih edilebilen dairesel ve sürgülü otomatik kapılar istenen çözümlerin pratik ve hızlı olacak şekilde elde edilmesini sağlamaktadır. Arka kısımlar genişliği bulunmayan bölgelerde öncelikli tercih olan sürgülü kapı modelleri genel olarak tek motor sistemleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Genius Otomatik Kapı Dairesel Modeller

Sürgülü kapı modellerinden farklı olarak hem ana girişlerde hem geniş alana sahip olan arka girişlerde tercih edilebilen dairesel modelli Genius Otomatik Kapıpozitif sonuçlar ortaya koymaktadır. Bu modelin çalışma sistemine bakıldığında ise tek motor sisteminin yerine her iki kanatta bulunacak şekilde iki ayrı motor sistemi kullanılmaktadır. Gerek motor sayısının daha fazla oluşu gerek daha fazla alanda kullanılmaya yatkın olması sebebiyle dairesel modellerin satış fiyatları sürgülü modellere göre daha fazla olmaktadır. Ayrıca dairesel modelde kapının dairesel bir şekilde açılabilmesini sağlamak adına otomasyon sistemi içerisinde kol bölümü de yer almaktadır.

Genius Otomatik Kapı Diğer Ürünler

Sürgülü ve dairesel modeller haricinde farklı gelişmiş çözümler de ortaya koyan Genius Otomatik Kapı,birbirinden farklı modellere sahip olabilen ve otopark, şehir terminali ya da otoban gibi alanlarda kullanılabilecek bariyer sistemleri ile de ön plana çıkmaktadır. Ayrıca mağaza ve iş yerlerinde güvenliği sağlamak için ihtiyaç duyulabilen ve uygun alıcı ile birlikte kumanda sistemi sayesinde pratik bir kullanım imkanı bulunduran kepenk sistemleri de oldukça verimli sonuçlar ortaya koymaktadır. Şirket tarafından sunulan ürünler kolay montaj imkanı, sessiz çalışması ve uzun süreli kullanımlara karşı ortaya koyduğu dayanımla dikkat çekmektedir.

Genius Otomatik Kapı Motoru

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın