Genius Bariyer

Genius Bariyer

Bünyesinde alüminyum borudan imal edilmiş bariyer kolu, 90 derece kırılma sağlayan mafsal kit ve yine alüminyumdan özel olarak üretilen destekleme çatalı ve fotosel ayağı gibi çeşitli aksesuarlar barındıran Genius Bariyer son derece gelişmiş yöntemlerle ortaya konulmuştur. Hızlı ve pratik çözümler sunan, gerek modern üretim teknikleri gerek kaliteli malzeme kullanılması gibi sebeplerin etkisiyle uzun süreli kullanım imkanı sağlayan bariyerler müşteri memnuniyetini sağlamak ve istenen çözümleri kısa süre içerisinde elde edebilmek için uygun şekilde planlanarak satışa sunulmaktadır. Müşteri isteği ve kullanım şekline bağlı olarak hem yere hem de duvara monte edebilme imkanı bulunan bariyerler otopark ve giriş çıkış alanlarında uygun bir şekilde kullanım imkanı sağlamaktadır.

Genius Bariyer Teknik Detaylar

Spin, Simple, Bariguard ve Rainbow gibi modellerde imal edilen Genius Bariyer ürünleri elektronik ayar imkanı sunmakta ve limit switch sistemi sayesinde hem hızlı bir şekilde kurulum şansı vermekte hem de hassasiyet ayarının maksimum düzeyde yapılabilmesini sağlamaktadır. 24 V DC motoru bünyesinde barındıran bariyerler açılma süresi ortalama 3 saniye olacak şekilde ayarlanmakta ve -20 derece ile 55 derece arasında değişen sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı vermektedir. Yandan kollu olan ve 48 W motor gücüne sahip olan bariyer ürünleri bünyesinde barındırdığı otomatik kilit sistemi sayesinde durduğu zamanlarda hareket ettirilememektedir. Sistemde herhangi bir arıza oluşması veya elektrik kesintisi gibi durumların yaşanması halinde ise bariyer kolunun açılma ve kapanma imkanı bulunmaktadır.

Genius Bariyer Diğer Özellikler ve Hizmetler

Sağ ve sol kullanım değişikliğinin kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmesinin mümkün olduğu Genius Bariyer ürünleri uzun bir süreç boyunca sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. Müşterilerin ürün kullanım sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşaması halinde de şirket yetkilileri ve servis ağında bulunan aracılar tarafından sorunun kısa süre içerisinde çözülmesi sağlanmaktadır. Ayrıca ürün sistemi içerisinde yer alan mekanik ve elektronik sistemler için firma tarafından müşterilerine 2 yıl boyunca geçerli olacak şekilde garanti hizmeti verilmektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın