Nice Yetkili Servis

Fotoselli kapılar, bariyerler, bahçe kapıları… Otomasyon denilince akla gelen en ünlü markalardan birisi. O markanın adı Nice. Firmamız sizlere, Nice Yetkili Servis hizmeti vermekten onur duymaktadır.

Sektörde yer etmiş markaların olduğu gibi Nice Yetkili Servis Hizmeti veren firmamız, bu alanda sizlere hizmet sunan personeller konusunda oldukça titiz davranmaktadır.

Firma olarak yetkili servis hizmeti vermenin sadece tek tarafa sorumluluğu yoktur. Hem servis hizmeti verdiğimiz siz değerli müşterilerimize, hem de servis hizmetini verdiğimiz firmalara karşı sorumluluklarımız bulunmaktadır.

Yetkili Servis hizmeti verebilmek için gerekli prosedürleri tamamlamaktan daha ziyade, sürekli aynı kalite de hizmet vermek, gün geçtikçe daha kaliteli hizmet vermenin yanında daha ekonomik çözümler üretme felsefesi ile hizmet vermekteyiz.

Yetkili servis personellerimiz konusunda uzman kişilerden seçilmiştir. Bunu yanında bu kişiler aynı zamanda üretici firmaların sertifikasyon programlarına katılmış, yetkili serviste çalışabileceğine dair belge sahibidir. Firmamız hizmet içi eğitimler ile de personellerin yaptıkları işe, müşteri ile ilişkilerinde daha başarılı olmaları hedeflenmektedir.

Teknik servisimiz Nice Yetkili Servis için çağrı merkezimize ulaşan istekler kendilerine ulaştığında iş programları dahilinde en kısa sürede sizlere ulaşır. Adresinize gelen yetkili servis personelimizin ilk hedefi arıza veya sorunları yerinde gidermektir. Servis atölyemize getirilen her ürünün, müşterinin işleyişinde aksama oluşturabileceği bilinci ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yine de herhangi bir sebeple, teknik servis atölyemize alınan ürünlerinizin onarımı, sizden onay alınmadan yapılmamaktadır.

Üzerinde Nice markası bulunan her türlü ürününüz için Nice Yetkili Servis hizmeti vermekteyiz. Sizlerde bizi arayarak, mutlu müşteri ailemizin birer üyesi olabilir, verdiğimiz kaliteli servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Nice Yetkili Servis hizmeti taleplerinizi çağrı merkezi numaramızdan yapabilirsiniz. Firmamız servis hizmeti haricinde Nice ürünlerini de oldukça uygun ve rekabetçi koşullarda satışını da gerçekleştirmektedir.

 

20150615_122620

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın