Faac Yetkili Servis

Kapı otomasyonları konusunda uzman olan firmamız sizlere Faac Yetkili Servis hizmeti de sunmaktan onur duymaktadır.

Faac, yarım asırdan fazla bir süredir hizmet veren ve yıllar içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde ürünleri ile müşterilerin gönlünde taht kurmuş kapı, bariyer ve otomasyon firmasıdır.

Dünyada bu derece yaygın olan bir markanın Yetkili Servisi olmamak firmamız için oldukça üzücü bir durum olurdu. Müşterilerine daima kaliteli hizmet vermeyi, müşteri memnuniyetini her daim öncelik haline getirmiş olan firmamız, uzun sürelerden beri gerekliliklerini yerine getirmiş ve bu ünlü marka için, Faac Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye hak kazanmıştır.

Elbette Yetkili Servisi olduğumuz diğer firmalar için sahip olduğumuz bayilik politikamız Faac içinde geçerlidir. Yetki aldıktan sonra sadece bu yetkiyi kullanmakla kalmayıp, markaya değer katmak için konusunda uzman personeller ile çalışırken, hizmet içi eğitimlerimize de devam etmekteyiz.

Faac Yetkili Servis hizmet talebinizden sonra, istekleriniz iş planına dahil edilir ve size en uygun sürede hizmet verecek servis ekibimize iletilir. Servis ekibimiz, kendilerine gelen iş planı doğrultusunda sizlere hizmet verir.

Her zaman önceliğimiz yerinde hizmet vermektir. Yerinde hizmet verme politikamız müşterilerimizin lehine bir durum olduğu gibi servis hizmet verimliliğimizi de arttırmaktadır. Daha kısa sürelerde daha fazla müşteriye ulaşabildiğimiz gibi, müşterilerimize de daha ekonomik çözümler de üretmekteyiz.

Faac Yetkili Servisimiz, üzerinde Faac logosu bulunan tüm ürünler için hizmet vermektedir. Sadece servis hizmeti değil, dilediğiniz Faac ürünlerini oldukça uygun koşullarda satın almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve dinamizmi bir arada her zaman güzel bir şekilde harmanlayan firmamızın mutlu müşteri ailesine katılmak, Faac marka ürünleriniz için Faac Yetkili servis hizmeti talebinde bulunmak için hemen bizi arayın.

20150624_163905

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın