Bft Yetkili Servis

İtalya’nın dünyaca ünlü markası olan BFT için Yetkili Servis mi arıyorsunuz? O zaman işte tam yerindesiniz.

Firmamız uzun bir süredir BFT Yetkili Servis hizmeti vermektedir. Konusunda uzman kişilerden oluşan servis personelimiz, gerekli hizmet içi eğitimleri tamamlamış ayrıca yine BFT tarafından servis hizmeti verme kriterlerini yerine getirebilen kişilerden oluşmaktadır.

Günümüzde herhangi bir ürünü satın aldığınızda, satın alırken düşündüğümüzden daha fazla, ürün ile bir sorun yaşadığımızda sorunu nasıl, ne kadar zamanda ve sıkıntı yaşamadan çözüp çözemeyeceğimiz önem taşımaktadır.

Firmalar da ürün satarken bu bilince sahiptirler. Daha kolay ürün satmak ve Pazar paylarını genişletmek amacı ile servis hizmetlerini optimum düzeyde tutarak müşteri memnuniyet oranlarını arttırmayı hedeflerler.

Firmamız, Avrupa’nın kalite standartlarını birebir ülkemizde uygulayan BFT markasından yetkili servis hizmeti sunmaya hak kazanmış öncü firmalar arasında bulunmaktadır. Sadece BFT için değil, müşteri memnuniyeti ve toplam kalite konusunda yaptığımız çalışmalar neticesinde her bir servis ekibimizden optimum verim alabilmeniz için de çalışmaktayız.

BFT’nin Türkiye pazarına sunduğu A’dan Z’ye her ürününe servis hizmeti vermekteyiz. Servis personelimiz, çağrı merkezimize gelen istekler kendilerine ulaştıkları andan itibaren sizlere en kısa sürede hizmet verebilecek şekilde konumlandırılmıştır.

Sadece BFT servisi değiliz, BFT Yetkili Servisi olarak yerinde hizmet verme konusunda oldukça iyi bir bilinirliliğimiz bulunmaktadır. Yerinde en kısa sürede hizmeti sağlamak sizlere müşteri memnuniyetinin yanında daha ekonomik çözümler de alabilmenize öncülük etmektedir.

Teknik servis onarım merkezimize aldığımız ürünlere ise müşteri onayı olmaksınız işlem yapmıyoruz.

Edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sadece müşterilerimize değil, BFT Yetkili Servisi olmanın gerekliliğini de yerine getirerek, kronik sayılabilecek sorunları BFT’ye geri bildirimde de bulunuyoruz. Böylece olası kronik sorunlar daha ürün üretilmeden giderildiği gibi, Türkiye şartlarına daha uygun ürünler üretilmesine de öncülük etmekteyiz.

1435320626154

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın