Ucuz Otomatik Bariyer

Ucuz Otomatik Bariyer

Otomasyon bir işin makine ile insan arasında paylaştırılmasıdır. Otomatik bariyerlerde otomasyon sektörünün en önemli ürünlerindendir. Otomatik bariyerler kamu, kurum ve kuruluşlarında özel sektöre ait yerlerde, alışveriş merkezi otoparklarında araç giriş çıkışını bir kontrole tabi tutmak amacıyla kullanılmaktadır. Eroğlu otomasyon 5 yıldır kesintisiz bir şekilde geniş marka seçenekleri ve uzman ekipleriyle sizlere hizmet vermektedir.  Eroğlu otomasyon tarafından üretilmiş ucuz otomatik bariyerler birçok noktada hizmetinizdedir. Bu otomatik bariyer sistemleri iki tiptir. Bunlar kollu bariyer ve mantar bariyerdir. Kollu bariyerler bariyer mekanizmasını içeren bir gövde ve bu gövdeye bağlı bir koldan oluşmaktadır. Gövde içerdiği yay ve motor ile kolu aşağı – yukarı hareket ettirerek bariyerin açılması ve kapanmasını sağlamaktadır.

Diğer ucuz otomatik bariyer tipleri

Eroğlu otomasyon tarafından üretilen bir diğer tip otomatik bariyer mantar bariyerdir. Mantar bariyerler izinsiz geçişe karşı kollu bariyerlere göre çok daha dirençlidir. Bu bariyerler yere gömülü bir asansör mekanizmasından oluşmaktadır. Mantar şeklindeki bariyer istenildiğinde yere gömülerek geçişe izin verir. İstenildiğinde yukarı çıkarak geçişi engeller. Birçok otoparkta kollu bariyer tercih edilmektedir. Mantar bariyerler daha çok belediyeler tarafından tercih edilmektedir. Bunun sebebi belediyelerin belli saatlerde trafiğe izin verilen ve belli saatlerde trafiğe izin verilmeyen çarşı, pazar gibi bölgelere çıkan yolların kontrolünü sağlamaktır.

Neden ucuz otomatik bariyer ?

Eroğlu otomasyon ürünlerinde üstün italyan teknolojisi BFTyi kullanmaktadır. Eroğlu otomasyon BFT Türkiye ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetler merkezidir.  BFT otomatik bariyer pazarını domine eden birçok firma ve müşteri tarafından tercih edilen bir markadır. İş dünyasının BFTyi açık ara tercih etmesindeki temel sebep markanın sağladığı dayanıklılık, kalite ve işletme maliyetleri konusunda rakiplerine karşı üstün performansıdır. BFT ürettiği motorlar ile ayrı bir üne sahiptir. Bu motorlar -20 ile 50 derece gibi iklim koşullarında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. BFT Türkiye ürettiği motorlara 2 yıl garanti vermektedir. Ucuz otomatik bariyer taşıdığı BFT Türkiye kalitesi ile tüketiciye uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet etmeyi garanti etmektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın