Bft Yetkili Servis

Eroğlu Otomasyon olarak dünyaca ünlü İtalyan markası olan BFT Türkiye Yetkili Servis hizmeti vermekten gurur duymaktayız.

BFT, otomatik kapı sistemleri konusunda dünyaca ün yapmış bir markadır. Değişik iklim koşullarında çalışabilen, alternatif birçok ürünleri ile hayatımızın birçok alanında var olan BFT ürünleri aynı zamanda Türkiye şartlarında da son derece yüksek performans vermektedir.

Her üründe olduğu gibi BFT ürünlerinde de, kullanımdan kaynaklanan aşınmalar, hareketli parçaların zamanla deforme olması, dış etkenler, hatalı kullanım ve çok nadir de olsa fabrikasyon hataları yüzünden servise ihtiyaç duyulabilmektedir.

Eroğlu Otomasyon , işte size bu hizmetleri verebilirken ayrıca BFT Yetkili Servis olmanın tüm avantajlarını da siz değerli müşterilere yansıtmaktadır.

BFT, Avrupa standartlarına uygun normlarda üretildiği gibi, satış sonrasında verilen servis hizmetleri içinde ciddi standartlar oluşturmuştur.

Yetkili Servis avantajları müşteriye başta hizmet kalitesi olarak yansıdığı gibi orijinal yedek parça kullanımı garantisi de vermektedir. Böylece ürünlerde muadil yedek parça kullanarak daha fazla kar elde etmeyi amaçlayan ehliyetsiz kişilerin ilerleyen dönemde tamiri daha fazla maliyete yol açacak durumlar ile de karşı karıya kalınabilir.

Yetkili Servis hizmetimizin başında elbette arızalara müdahale gelmektedir. BFT amblemi taşıyan herhangi bir ürününüzün arızalanması durumunda hemen 0212 673 03 55 numaralı telefondan bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Arıza dışında bakım, arıza önleyici işlemler, ürünlerinizin bir yerden başka bir yere nakil işlemi sırasında sökülmesi, taşınması ve yeni yerine montajı gibi işlemler içinde servis talebinde bulunabilirsiniz.

Eroğlu Otomasyon olarak Yetkili Servis hizmeti veren personellerimizi konusunda uzman kişilerden oluşturmuş bulunmaktayız. Servis Hizmeti veren personellerimiz, sürekli hizmet içi eğitimlere katılmakta ve BFT tarafından onaylanan sertifikalara sahip kişilerden oluşmaktadır.

Servis hizmetlerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Toplam Kalite Yönetimi anlayışımız neticesinde servis hizmetleri veren kişiler verdikleri hizmet ile olduğu kadar müşteri ile iletişim konusunda da uzmanlaşmıştır.

Aradığınız BFT Yetkili Servis ise doğru yerdesiniz. Hızlı, kaliteli, pratik çözümler sunan servisimiz sizlere en uygun ekonomik koşulları göz önüne alırken sadece bugün karşılaştığınız sorunlar için değil her zaman kazançlı çıkacağınız yöntemlerde önermektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın