Somfy Bariyer Fiyatları

Somfy Bariyer Fiyatları

Yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen teknolojik gelişmeler insanların hayatlarının hemen her alanına etki etmekte ve buralarda ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle 1990’lı yılların sonunda itibaren bu durum daha hızlanmış ve insan hayatına farklı teknolojik cihazlar girmiştir. Söz konusu ürünler arasında otomatik kapı ve bariyer sistemleri de bulunmaktadır. Bahçe, garaj, site, apartman gibi yerlerin girişlerinde kullanılan bu sistemleri farklı firmalar üretmekte olup bunlardan en bilinenleri arasında Somfy de bulunmaktadır. Firma tarafından kullanıcı ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla çok sayıda ürün çıkarılmakta ve bundan dolayı da Somfy bariyer fiyatları farklılık göstermektedir. İnsanlar kendi ihtiyaçlarına yönelik ürünleri firmanın geniş yelpazesi içerisinde rahatlıkla bulabilmektedir.

Ortalama Somfy Bariyer Fiyatları

Bariyer sistemleri otomatik kapılardan farklı olarak sadece araçlara yönelik olarak kullanılmaktadır. Özellikle otopark, park alanı ve kamu kurumlarının bahçe girişlerinde sıklıkla rastlanan ürün buralara giriş yapan araçları kontrol altında tutmakta ve istenen araçların geçişine izin verirken istenen araçların geçişleri de engellenmektedir. Dolayısıyla bu tür yerler için söz konusu ürün ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Tercih edilecek ürüne bağlı olarak Somfy bariyer fiyatları değişse de ortalama olarak ürünlerin 3.000 TL civarında olduğu söylenebilmektedir. Söz konusu rakam ortalama olup artabileceği gibi azala da bilmektedir. Ürünlerin özellikleri ve kol uzunlukları fiyatların farklı olmasının en önemli sebepleri arasında gösterilmektedir. Bunun dışında kolun kaldırılıp indirme süresi de fiyatların değişmesinde etkili olduğu gibi yoğun ya da az kullanım için uygun olması da etkilemektedir.

Somfy Bariyer Fiyatları ve Fiyatların Değişmesinin Sebebi

Somfy bariyer fiyatları tercih edilecek olan ürüne göre değişmektedir. Somfy Levixo 30 RTS 4 metre kollu bariyer yaklaşık 3.000 TL iken Levixo 50 RTS 6m kollu bariyer 3.150 TL’dir. Buradan da anlaşılabileceği gibi sadece kol uzunluğunun değişmesi dahi fiyatların arasını açmaktadır. Buna diğer özellikler ve üründe bulunan motorun gücü de eklenince söz konusu fiyatlar daha da değişebilmektedir. Oldukça kullanışlı olan ürünler firmanın garantisi altında yer almakta olup bunun geçerli olması için sıfır ürün alınması gerekmektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın