Somfy Kumanda

Somfy Kumanda

Bahçe ve garaj kapılarının kumanda edilmesinde kullanılan Somfy kumanda ürünleri, nano teknoloji ürünü olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. İleri teknoloji ürünü olarak evinize konforlu bir dokunuş etkisi bırakan bu kumanda modelleri, garaj ve bahçe kapınızın seri ve güvenli bir şekilde açılıp kapanmasını sağlar. Bunun yanı sıra diğer farklı alanlarda hizmet sunan Somfy ürünlerinin merkezileştirilmesinde de bu kumandaların hayati derecede önemli olduğu bilinmektedir. Bu kumanda ürünü yardımıyla merkezileştirdiğiniz ürünlerin yönetimi de mümkün olmaktadır.

Somyf Kumanda Ürününün Garanti Şartları

Ürün geliştirme şartları oldukça ileri seviyede bulunan Somfy kumanda, son derece kullanışlı ve kaliteli bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Bu doğrultuda ürünün sunmuş olduğu kalite özellikleri aşağıda yer almaktadır;

  • Ürünlerin Fransa’da yer alan bir inovasyon araştırma ve geliştirme merkezinde geliştirildiği bilinmektedir.
  • Ürün kalite kontrolü açısından oldukça seçkin bir ekip tarafından kontrol edilerek üretilmektedir.
  • Kalite, performans kriterleri olarak oldukça yüksek bir verim sağlayan bu ürününün kullanım örünün ise oldukça uzun olduğu bilinmektedir.
  • Piyasada mevcut olan en sıkı güvenlik standartlarıyla uyum içinde çalışma kabiliyetine sahiptir.

Bu ürün sadece kapı be bahçe kapılarında değil evin diğer bölümlerinde de güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu durumun ürünün kullanım alanının da genişlemesine sebep olmaktadır.

Somfy Kumanda Ürününün Kullanım Alanları

Somfy kumanda ürünü; otomatik açılıp kapanma özelliği bulunan kapı sistemlerinde uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra çok geniş bir yelpazede kullanım alanı bulunmaktadır. Bu doğrultuda ürünün kullanım alanlarını şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır;

  • Bahçe kapıları
  • Garaj kapıları
  • Panjur sistemleri

Somfy kumanda ürünü sayesinde, motorlu kapılar ve panjur sistemleri sorunsuz bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Uzaktan kumanda konforunu size sunan bu ürünler, tek bir düğmeye basarak bütün sistemi kontrol etmenizi sağlamaktadır. Bunun yan sıra olası bir olumsuzluk durumunda otomatik olarak durdurulmaya tasarlanmış bu ürünler güvenli kullanıma müsait ürünler olarak göz doldurmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin ev otomasyon sistemleriyle uyumlu bir şekilde çalışma kabiliyetine sahip olduğu da bilinmektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın