Bahçe Kapı Servisi

Bahçe Kapı Servisi’ne ihtiyacınız var, bir türlü aradığınız hizmeti bulamadıysanız, defalarca servis hizmeti almanıza rağmen sorunlarınız çözülmediyse, henüz bizimle çalışmadınız demektir.

Firmamız sektöründe dünyaca ünlü markalarının yetkili servis hizmetini de vermektedir. Bununla beraber, marka ve model gözetmeksizin her türlü Bahçe Kapı Servisiniz de sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız.

Bahçe kapılarında yaşanan sorunların başında hatalı montaj veya hatalı ürün seçimine bağlı konular gelmektedir. Burada en çok hasar gören veya problem çıkartan parça ise şüphesiz bahçe kapı motorudur.

Genelde hareketli aksamları bulunan kapıların aşınabilecek parçaları çok azdır. Ancak bunlar tamamen işlevini yitirmeden değiştirilmeli veya oluşabilecek sorunlar için önceden önlem alınmalıdır. Çünkü daha sonra bu sorunlar, daha büyük problemlere yol açabilmektedir.

İşinde ehil olmayan kişiler tarafından yapılan hatalı montaj veya hatalı motor seçimi size oldukça pahalıya mal olabilir. Bunun için öncelikle daha yolunda başında iken firmamız gibi, sattığı ürünlerin aynı zamanda yetkili servis hizmetini de verebilen, konusunda uzun yıllardan beridir hizmet veren firmaları tercih etmenizde fayda bulunmaktadır.

Hatalı montaj veya hatalı motor tipi seçimi olmuş ise bunu mutlaka düzeltmek gerekir. Firmaların verdikleri teknik veriler genelde standart kullanımları kapsamaktadır.

Fakat, düz bir alanda çalıştığı düşünülen bir yana kayar bahçe kapısı ile, aynı kapı gövdesi ağırlığına sahip başka ve eğimli bir alanda bulunan yana kayar kapılar için aynı motoru kullanmak hatalı bir seçim olabilir. Çalışma sıklıkları yanı sıra, motorların ve otomasyonların birbiri ile uyumlulukları da önemlidir.

Bütün bunlar sizin gözünüzü korkutmasın. Firmamız her zaman sizlerin yanında olmaya devam ederek, bahçe kapı servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

Herhangi bir konuda bahçe kapı servis hizmetlerimizden faydalanmak için hemen çağrı merkezimizi arayın. Sorunların en kısa sürede ve kolaylıkla nasıl çözüldüğüne şahitlik edeceksiniz.

20150624_163856

Benzer Gönderiler

Yorumlar (1)

Sayın yetkili,
Bandırma’da ikamet etmekte olup, binamızın yana kayar sistemli garaj kapısını uzaktan kumandalı otomatik açılır kapanır yaptırmak istiyoruz. Zemin meyilli olmayıp düzdür. Bu sistemle ilgili en uygun motor seçimi için tavsiyelerinizi ve tarafınızca uygun görülecek motorun 12 adet uzaktan kumandası ile birlikte fiyat ve ödeme şartlarınızın bildirilmesini rica eder iyi işler dilerim.

bir yorum bırakın