BAHÇE KAPISI

Evlerimizin süsleridir bahçeler. Nefes aldığımız, şehir hayatında şöyle bir soluklandığımız alanlardır. Kentte oturan ve evinin bahçesi olanlar gerçekten şanslı sayılmaktadır. Öte yandan, kırsal kesimlerde, yazlıklarda, çiftliklerde de bahçeler bulunmaktadır elbette. Bu alanlara hem çiçek ekmek, hem de sebze meyve yetiştirmek hem faydalı bir uğraş, hem de zevktir. Bahçelerin korunması, alanların düzenli olması ve görsel anlamda da estetik olması bakımından bahçe kapısı çok önemlidir. Her bahçenin uygun ölçülerde ve modelde kapısının olması gerekir.

Bahçe kapısı yaptırmak için uygun malzeme ve modeli belirlemek önemlidir. Bu konuda tüm detayları en iyi şekilde firmamızdan edinebilir, çok uygun rakamlara bahçe kapılarını yaptırabilirsiniz. Tek kanatlı ya da çift kanatlı modelleri bahçe girişinin genişliğine göre belirlemek mümkündür. Yerden kazanmak için raylı kayar kapı sistemleri olan modeller seçilebilir. Geçişlerin pratik olması, özellikle araç içindeyken rahat giriş çıkış için elektrikli yani otomatik açılan kapılar seçilebilir. Model seçenekleri oldukça fazladır. Dışarıdan bahçenin görünmesini istemeyenler kapalı modelleri seçebilirler. Bunun yanında, işlemeli, desenli modeller de estetik durmaktadır.

Malzeme olarak son yıllarda ferforje hayli revaçtadır. Paslanmaz özelliği olan malzeme aynı zamanda çok da estetik durmaktadır. Bahçe kapısı yapımında eksiki kadar olmada da halen ahşap malzeme de kullanılmaktadır. Öte yandan demir malzeme de her zaman bir seçenektir. Özellikle deniz kenarlarında paslanma ve yıpranma yoğun olduğundan, bu tür alanlarda ise ferforja malzeme bahçe kapıları daha uygun olacaktır. Kameralı sistemi olan otomatik kapıların seçilmesi özellikle büyük evlerin veya bahçelerin korunması, güven altında olması için etkilidir. Her türlü modeli en uygun fiyatlara bulacağımız firmamızdan yararlanın. Uygun modelleri uzman personelimiz ile birlikte saptayabilirsiniz.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın