Bahçe Kapı Motorlarının Fiyatları

Bahçe kapılarının rahat kullanımı açısından otomatik kullanımlı olması çoğunlukla tercih edilen bir durumdur. Bahçe kapı motor fiyatları her bütçeye uygundur. Bahçe kapıları ve bahçe kapı motorları birkaç çeşit ve kategori de üretilmektedir. Yana kayarak açılan kapılar yarım yoğunlukta ve çok yoğun olarak iki çeşittir.

Bahçe kapıları yana kayarak açılması nedeni ile takılan motorun yoğunluk haricinde bir de kapının ağırlığı unsuruna bakılarak motor seçimi yapılır. Kapıların ağırlığının azdan çoğa doğru yükselmesi ile motor gücünün de kapı ağırlığına göre yükselmesi önemli bir etkendir. Yana kayarak açılan bahçe kapı motor fiyatları bu gibi durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Bahçe kapıları montajlanan motorları sayesinde zorlanmadan bahçeye giriş çıkışlar konusunda fayda sağlar. Kapıların genişliği ve motor gücü ile kayarak açılıp kapanabilir özelliği ile bahçeye araç girişlerinde de oldukça kolaylıklar sunmaktadır. Bunların yanı sıra motorlu açılıp kapanabilen özelliği ile kumanda kilidi sayesinde olumsuz dış etkenler konusunda da güven teşkil eder. Büyük bahçeler de ve büyük bahçe kapılarında kullanımı oldukça basit motorlu kapılar kurularak ciddi kolaylıkları beraberinde getirir. Eğer bahçe de geniş bir kapı var ve motorlu kapı almayı düşündüğünüz halede kapı olması sebebi ile değiştirmek istemiyorsanız bu duruma da çözüm sağlanabiliyor. Kapının motor takılmasına uygunluk göstermesi halinde kullanmakta olduğunuz kapıya da motor taktırabiliyor ve kumandalı halde kolay kullanım sağlayabiliyorsunuz. Sürekli kapıyı açarak vakit ve enerji kaybetmek yerine bu durum sayesinde bir hareket ile bahçe kapınızı açıp kapatabiliyorsunuz.

Bahçeler bazen geniş olması sebebi ile araçların park alanları olarak da kullanılabiliyor. Bu gibi durum da aracı park etmek ve parktan çıkarmak için sürekli araçtan inerek bahçe kapısını açıp kapatmak oldukça zor bir durum. Bu durumda bahçe kapı motor fiyatları araştırılarak size, bahçenize ve bahçe kapınıza en uygun motor hangisi? Diye bakarak bahçe kapı sorununuzu çözmeye buradan başlayabilirsiniz.

bir yorum bırakın