Faac Motor Türkiye

Faac Motor Türkiye

Teknolojinin insanları hayatlarına olan etkilerinden birisi olan otomatik kapı ve panjur sistemleri farklı firmalar tarafından üretilmektedir. Söz konusu firmalardan birisi olan Faac uzun yıllardır ülkemizde faaliyet göstermekte ve insanların bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Faac motor Türkiye ürünleri otomatik kapı ve bariyer sistemlerinde etki olan kullanılmaktadır. Özellikle söz konusu motorlarda kullanılan akıllı sistem teknolojileri diğer elemanlar ile tam bir uyum içinde çalışmasını sağlamakta ve bu da ürünlerden alınan performansların daha yüksek olmasına sebep olmaktadır. Seksiyonel kapılar gibi genellikle garajların girişinde kullanılan ürünler için özel motorlar üretilmekte ve böylece söz konusu yerler daha kullanışlı hale gelmektedir. Motorların özellikleri ayrıca ciddi bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Faac Motor Türkiye Özellikleri

Faac motor Türkiye ürünlerinin birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi söz konusu ürünlerin kapasiteleri ile ilgilidir. Kapıların boyutları ve ağırlıkları dikkate alınarak farklı motorlar kullanılmakta olup bunlar da çok daha yüksek performans alınmasını sağlamaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma insanların bütçelerine uygun ürün sunma konusunda son derece başarılıdır. Motorlara eklenen farklı aksesuarlar kullanım kolaylığı sağlamakta olup bunlardan en önemlilerinden bir tanesi kumandalardır. Kumandalar sayesinde devasa kapılar dahi tek bir tuşa basarak belli bir mesafeden kontrol edilebilmektedir. Söz konusu durum sayesinde insanlar araçlarından inmeden kapıları açmakta ve daha sonrada ilgili alana giriş yapmaktadır. Daha sonra ise kapılar belli bir süre bekleyip otomatik olarak kapanmaktadır.

Faac Motor Türkiye ve Farklı Sıcaklıklarda Çalışma Özelliği

Faac motor Türkiye ürünleri ülkenin farklı iklimlerinde çalışabilecek özellikte üretilmiştir. Ülkemizde yaşanan dört mevsimden bazılarında sıcaklıklar çok düşük olurken bazılarında ise çok yüksek olabilmektedir. Ürünler bundan dolayı -20 derece ile 50 derece arasındaki bütün sıcaklıklarda tam performans çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Dolayısıyla da insanlar bu tür aşırı havalarda araçlarından inmek zorunda kalmadan ilgili alana giriş yapabilmektedir. Bunun dışında oldukça portatif bir yapıya sahip olan motorlar hemen her yere rahatlıkla kurulabilmektedir. Bu durum ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Faac tarafından üretilen ürünler firmanın garantisi altında bulunmaktadır.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın