FAAC MOTOR KULLANIM ALANLARI

Geçiş kontrollerini sağlamak adına yana kayar kapılarda aktif olan daha az düşük motorla çalışan sistemdir. Belirli uzunlukları olan Faac Motor özellikle yana kayar kapaklarda aktif olan motordur. Hapishane gibi ortamlarda özellikle hastane acil servislerinde en hızlı şekilde açılması gerekilen motor tiplerine örneklerdendir. Dış ortamda oluşan hava şartlarına uygun olarak çalışır. Kapıların çalışma prensibinde kapı aralıklarında boşluklar bırakmadan aksesuarları içinde barındıracak şekilde modelleri çalışan ürünlerdir. Motor içerisinde olan ana kart ve akü şarj bağlantısı düzenli çalışan sıkışmayı engelleyen motorlar olmaktadır.
Motor ünitesi oluşacak kaza durumuna karşı kendiliğinden koruması olan tek parça yayları bulunan yavaş kapama ünitesi olan belirli otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak kadar standart seviyede çalışan ürünledir. Belirli sunucu mimarisi olan kötü niyetli olan kişilerin giriş çıkışlarını engelleyecek olan kabin ve hidrolik sistemde çalışmaktadırlar. Sürgülü kapı akü özelliklerini Faac Motor kontrol etme sistemi sağlayarak aynı zamanda elektrik kesintisinde önlem alma desteği sağlamaktadır. Elektrik kesimlerinden kendisini otomatik manuel sistemine almasından dolayı oldukça fazla tercih edilir. Nihai tüketicisi olan yelpaze şeklinde açılan yay dengeleri olması gereken güvenlik askeri amaçlı olan yerlerde olan kapı otomasyon sistemlerinde bile aktif kullanımları sağlar.
Motor seti içerisinde gerekli olan kampanya ve şartları yerine getirmeyi sağlar. Seçenekleri ve kapı düzeneğini dengede sağlayacak olan başka kullanıcının üzerinde etkin olmasını engelleyecek olan özel şifre yöntemi kullanımı sağlar. Bilgisayar yazılımları sayesinde Faac Motor birden fazla kapı sistemini kontrol edilmesine giriş çıkış bölgelerinde çift mafsallı ve ya tek mafsallı olarak emniyet fotoseli olmaktadır. ISO9001 kalitesinde belirli mesafelerde ayarlanma özelliğine sahip olan motor çeşidi olmaktadır. Uluslararası norm ve yüksek kalitede olan CE belgeli motor tiplerinden olmaktadır.

faacmtor

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın