Faac Otomasyon

Faac Otomasyon

Dünyanın en önemli otomatik kapı üreticileri arasında bulunan Faac ülkemizde de uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Üretmiş olduğu ürünlerdeki kalite ve yeni nesil teknoloji ile dikkat çeken firma her geçen gün müşteri kitlesini daha da artırmaktadır. Otomatik kapı, panjur ve bariyer sistemleri noktasında ciddi bir tecrübeye sahip olan firma ürünlerde kullanmış olduğu Faac otomasyon sayesinde kullanıcılara ciddi kolaylık sağlamaktadır. Otomatik olarak açılıp kapanan ürünler insanlara ciddi bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle otomatik kapıların kullanıldığı alanlar dikkate alındığında ürünlerin sahip olduğu teknolojinin insanların hayatlarını değiştirme noktasında ne kadar etkili olduğu daha net ortaya çıkmaktadır. Kullanım alanlarından bazıları iş alanları iken büyük bir kısmı ise kişisel alanlardır.

Faac Otomasyon ve Uzaktan Kontrol

Faac tarafından üretilen ürünler garaj, bahçe, endüstriyel alan ve benzer yerlerin girişlerinde kullanılmaktadır. Buralarda kullanılan otomatik kapı ve bariyer sistemleri girişlerin güvenliğini sağlamakta böylece içeriye giren insanların ve araçların kontrol altına almaktadır. Faac otomasyon kullanılan ürünlerin uzaktan kontrolleri son derece başarılı bir şekilde sağlanmaktadır. Ürünlerde bulunan parçalar ve yazılımlar tam bir uyum içinde olmakta olup bu da yüksek performans alınması için önemlidir. Otomasyon konusunda ciddi bir tecrübeye sahip olan firma bundan dolayı insanlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle kumanda ile uzaktan da kontrol edilebilen ürünler insanların ilgisini çekmektedir. Tek bir tuşa basarak kapıların ya da bariyerlerin açılması bu sistemler sayesinde mümkün olmaktadır.

Faac Otomasyon ve Yeni Nesil Teknolojiler

Faac otomasyon ürünlere farklı özellikler de kazandırmaktadır. Yeni nesi teknolojileri olarak gösterilen sistemleri de içerisinde bulunduran ürünlere araçların plakaları tanıtılabilmekte ve daha sonrada araçlar kapıların algılayabildikleri alana giriş yaptıklarında plakalar otomatik olarak okunmakta ve sisteme tanıtılan plakalar olması durumunda kapılar otomatik olarak açılmaktadır. Son teknoloji sistemler arasında bulunan bu durum farklı güvenlik korumalarına sahip olduğundan sistemin yanıltılması oldukça zordur. Bunun dışında otomasyon sistemleri hemen her hava koşulunda çalışabilmekte olup özellikle -20 derece ile 55 derece arasında performans kaybı yaşamadan çalışabilmektedir.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın