Faac Bariyer Fiyatları

Faac Bariyer Fiyatları

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte farklı ürünler ortaya çıkmaya başlamış ve bunlarda insanların hayatlarını kolaylaştırmıştır. Söz konusu ürünlerden bir tanesi de otomatik kapı, panjur ve bariyer sistemleri gibi ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde insanlar rahatlıkla kapıları ya da bariyerleri açabilmekte üstelik bunu yapmak için sadece bir tuşa basmaları yeterli olmaktadır. Bu ürünlerden bazıları garaj gibi kapalı alanlar için kullanılırken bazıları da açık alanlarda dahi kullanılabilmektedir. Dünyadaki firmalar arasında bulunan ve ülkemizde de uzun yıllardır faaliyet gösteren Faac bu ürünleri üretmektedir. Firma tarafından üretilen ürünler arasında bulunan bariyer sistemleri ciddi kolaylık sağlamakta ve Faac bariyer fiyatları da bu sağlanan kolaylığa fazlasıyla değmektedir.

Ortalama Faac Bariyer Fiyatları

Bariyer sistemleri park, garaj ve endüstriyel alan gibi yerlerin girişlerinde kullanılmakta ve böylece buralara giriş çıkış yapan araçları kontrol altında tutmaktadır. Yani bariyer sistemlerinin olduğu yerlere istenmeyen araçlar giriş yapamayacağı gibi istenen araçların çıkması da engellenebilmektedir. Bu durum söz konusu yerler için çok önemli olduğundan kamu kurum ve kuruluşlarında da bu bariyerler kullanılmaktadır. Faac bariyer fiyatları ise tercih edilecek olan ürüne bağlı olarak değişmektedir. Özelliği çok ve daha büyük kola sahip olan ürünlerin fiyatları daha fazla olmaktadır. Ayrıca yoğun kullanım için uygun olan bariyerlerin fiyatları da diğerlerine göre nispeten daha fazladır. Ürünlerin fiyatları hakkında net bir rakam söylemek doğru olmasa da ortalama bir bariyerin fiyatı 4.000 TL’dir.

Faac Bariyer Fiyatları ve Modelleri

Faac bariyer fiyatları tercih edilen ürüne bağlı olarak değişmektedir. Faac 617 tipi 4 metre kola sahip olan bariyerin ortalama fiyatı 3.000 TL iken aynı ürünün 6 metre kola sahip olan modelinin fiyatı 3.900 TL’dir. Özellikle tercih edilecek ürünlere ait modellerin kol uzunlukları fiyatları doğrudan etkilemektedir. Bunun haricinde Faac 620 Rapid tipi otomatik kollu bariyerin fiyatı ise 5.340 TL’dir. Özelliklerin artması fiyatları ciddi derecede yukarılara çıkarmaktadır. Firma tarafından üretilen ürünlerin çeşitliliğinin fazla olması insanların ihtiyaçlarını gidermek için gereken bariyeri rahatlıkla bulmalarını sağlamaktadır. Bundan dolayı da farklı bütçelere uygun ürünler yer almakta ve insanlar bunlar arasından tercih yapmaktadır.

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın