Faac Servis

Faac servisEroğlu wp Sistemlerinden alabileceğiniz bir başka hizmet te Faac Servis dir. 1965 yılından beridir yarım asırdır dünyanın büyük bir bölümünde operasyonu bulunan Faac ile ilgili her türlü hizmet ve servisi Eroğlu wp Sistemleri kalite farklı ile bizden alabilirsiniz.

Mutlu Faac Müşteri kitlesi içerisinde yer almak için tüm servis ihtiyaçlarınız için çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezimize gelen servis istekleri anında işleme koyulmaktadır. İstanbul içerisinde farklı noktalarda yer alan servis ekiplerimizden size en yakın ve en kısa sürede hizmet verebilecek servis aracımız size yönlendirilir. Böylece en kısa sürede Faac Servis hizmeti almanız sağlanır.

Eroğlu wp Sistemlerinin oluşturduğu servis ekipleri konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sektörde uzun yıllardan beri olduğumuzu her seferinde gururla söylemekten büyük bir mutluluk duymaktayız.

Tecrübemiz sayesinde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak adına arızaları yerinde onararak hem zamandan tasarruf ediyor hem de yaşayabileceğiniz sıkıntılı süreci en kısa süreye indirmekteyiz. Böylece maliyetlerinde düşmesine dolayısı ile daha kısa sürede, daha kaliteli ve uygun koşullarda hizmet almanızı sağlamış oluyoruz.

_logo (1)Faac servis hizmetlerimiz arasında elbette sadece arızalara müdahale bulunmuyor. Arızalara müdahalenin yanında, sahip olduğunuz ürünleri daha uzun sürelerde ve daha sağlıklı şekilde kullanabilmeniz adına periyodik bakım hizmeti de sunmaktayız.

Sahip olduğunuz ürünlerin periyodik bakım cetvellerini sizin adınıza takip ediyoruz. Günü gelen bakımları sizinle koordineli şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylece ürünlerinizin mevcut arızalanma risklerini oldukça düşürdüğümüz gibi aşınan, sorunlu parçaların iyice kullanılmaz hale gelmeden önce tespit edebiliyoruz. Bu sayede bu parçalara zamanında müdahale ederek buradan kaynaklanabilecek daha büyük sorunlarınızda hiç yaşanmadan önlenmiş olmaktadır.

Eroğlu wp Sistemlerinin Faac Servisi dâhilinde verdiği bir başka hizmet de, kullandığınız ürünlerin bulunduğu yerden sökülerek bir başka yere nakilleri ve tekrar orada montaj yapılması veya sökülen parçaların uzun ömürlü şekilde saklanabilmesi için gerekli koşullarda saklanabilecek hale getirilmesidir.

Böylece yer değişikliğinizde, mevcut ürünlerinize zarar gelmeden tekrar kullanabilme imkânınızda olacaktır.

Eroğlu wp sistemlerinden alacağınız her Faac servis hizmeti faydanıza olacaktır. Böylece sorunsuz bir şekilde ürünlerinizi uzun yıllar kullanabileceksiniz.

 

 

 

 

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın