Faac Türkiye

_logo (1)Eroğlu wp Sistemleri, İtalya’nın Bologna şehrinde 1965 yılında doğan dünya devinin ülkemizdeki temsilcisi Faac Türkiye nin bir parçası olmaktan gurur duymaktadır.

Faac Türkiye ürün gamı içerisinde Bahçe Kapısı wpları ve Bariyerleri, Otomatik Kapılar, Geçiş Kontrol Sistemleri, Panjur ve Tente Motorları bulunmaktadır.

Faac, Amerika Birleşik Devletlerinden, Hindistan’a, Avrupa’nın birçok ülkesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünyada oldukça bilinen bir markadır.

Eroğlu wp Sistemleri olarak edindiğimiz tecrübe ve bilginin verdiği avantajlar sayesinde uzun yıllardan beridir Faac Türkiye çözüm ortakları arasında bulunmaktayız.

Böylece alternatif ürün gamına sahip olmakla beraber dünya devleri olan bu firmanın da satış, satış sonrası hizmetler, gibi konularında da sizlere hizmet vermekteyiz.

Faac markası 1985 li yıllardan beridir kendi ürünleri için mikro işlemci üretebilen firmadır. Bu sayede mekanik anlamda olduğu kadar wp olarakta hayli geliştiğini söyleyebiliriz.

Faac Türkiye Bahçe Kapısı wpları ve Bariyerleri bölümünde, yana kayar kapılar için otomatik sistemler, dairesel açılır kapılar için otomatik sistemler, garaj kapıları için otomatik sistemler, otomatik açılıp kapanan bariyerler için sistemler, endüstriyel yani daha çok fabrikalarda kullanılan kapılar için sistemler, kablosuz alarm sistemleri ve bu sistemler içerisinde kullanılmak üzere aksesuarlar üretmektedir.

Yine Faac Türkiye ürün yelpazesi içerisinde yer alan otomatik kapılar gurubunda yayalar için geçiş sistemleri, özel kapılar için otomatik kapı sistemleri ve bu sistemler içerisinde kullanılabilecek aksesuarlar da üretilmektedir.

Geçiş kontrol sistemi gurubunda trafik mantar bariyerleri, araç ve yaya geçiş kontrol sistemleri ile bu sistemlerde kullanılabilecek aksesuarları bulunan Faac Türkiye son olarak panjur ve tente motorları gurubunda da mekanik limit-switch li tüp motorlar, elektronik limit-switch li tüp motorlar ve yine aksesuarları bulunmaktadır.

Faac Türkiye ürünleri, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de Sanayi ve Ticaret Bakanlığı2nın yasalar ile getirdiği şekilde zaten zorunlu olan garanti süreleri mevcuttur.

Böylece dünyaca ünlü olsa da ülkemizde de Faac ürünlerini garantileri ve kaliteleri ile gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz.

Bu kalite Eroğlu wp sistemlerinin tecrübeli elleri sayesinde uzun yıllar isteklerinizi yerine getirebilecek ve bunun sonucunda mutlu müşteri kitlesi içerisinde yerinizi alabileceksiniz.

 

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın