R-TEC TÜRKİYE

Üstün teknolojiye sahip dünyaya açılan r-tec geniş ürün yelpazesi ile yerli üretime sahip olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.

R-TEC Türkiye ürün gamı arasında iddialı olduğu ürünlerin bir diğeri yana kayar kapılar, dairesel kapılar, garaj kapıları, otomatik bariyerler da bulunmaktadır. Farklı ihtiyaçlar için üretilmiş yana kayar kapı motorları, garaj kapı motorları ve otomatik kollu bariyerler zorlu şartlarda çalışmak için birebirdir.

Eroğlu Otomatik kapı R-TEC Türkiye yetkili satış ve servis hizmet merkezidir. R-TEC Türkiye olarak satışa sunulan tüm ürünleri uygun koşullarda ve avantajlı şekilde satın almak için firmamız EROĞLU OTOMATİK KAPI ile iletişime geçip sizlerde kampanyalardan ve teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

R-TEC Türkiye aynı zamanda endüstriyel kapı sistemleri alanında da iddialı ürünlere sahiptir. İş dünyasının ayrıca önem arz ettiği sağlamlık, dayanıklılık, işletme maliyetleri konusundaki rakiplerine göre üstün performansı R-TEC  öne çıkartan en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Eroğlu Otomatik Kapı Sistemleri  R-TEC Türkiye ürünlerinin yanı sıra satış sonrası teknik destek ve yerinizin durumuna göre ürün seçmenizde tam destek vermektedir.

R-TEC Türkiye ürünleri arasında en çok tercih edilen sistemlerin başında otomatik kollu bariyer sistemleri gelmektedir. Değişik bariyer kolu çeşitlerinin yanı sıra farklı çalışma yoğunluklarına göre ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Türkiye şartlarına uygun olarak üretilen r-tec garaj kapıları da farklı seçenekler ile müşterilerimize  sunulmuştur.

Eroğlu otomatik kapı sistemleri R-TEC Türkiye ürünlerini en iyi şekilde sizlere ulaştırmak için yapılanmış olup ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilmek için R-TEC tarafından onaylanmış sertifikalı   personellerimiz ile sizlere doğru ürünü satın almanız için keşif hizmeti ve telofondan tam destek vermektedir.

R-TEC farklı iklim koşullarında çalışacak otomatik kapı motorları üretirken, Türkiye gibi farklı coğrafi bölgelerinde farklı iklim koşulları yaşayan bir ülke için bile oldukça uygundur. R-TEC motor güney sahillerinde yüksek nem ve sıcaklık altında bile tam bir performans gösterirken aynı performansı Doğu ve Güneydoğu da yaşanan kış koşullarında veya yine yüksek nem ve yağış oranı ile dikkat çeken Karadeniz bölgesinde de gösterebilmektedir.

R-TEC ürettiği motorlar ayrı bir özelliğe sahiptir. -20 derecen +50 dereceye kadar oldukça değişik iklim koşullarına uyum sağlayabilmektedir.

R-TEC Türkiye’de motorlarımıza 2 yıl garanti ve 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermekteyiz. Eroğlu otomasyon kalitesinde satın alacağınız ürün ve hizmetler ile uzun yıllar boyunca R-TEC ürünlerini gönül ferahlığı ile kullanabilirsiniz.

R-TEC Türkiye pazarına sunduğu her ürününe servis hizmetini verebilmekteyiz. Servis personellerimiz, çağrı merkezimize gelen istekler kendilerine ulaştıkları andan itibaren sizlere en kısa sürede hizmet verebilecek şekilde ayarlanmıştır.

Sadece R-TEC motor servisi değiliz, R-TEC Yetkili Servisi olarak yerinde hizmet verme konusunda oldukça iyi bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Yerinde en kısa sürede hizmeti verebilmek sizlere müşteri memnuniyetinin yanında daha ekonomik çözümler de verebilmekteyiz.

R-TEC teknik servis merkezimize aldığımız ürünler  müşteri onayı olmadan işlem yapmamayı ilke edinip size daha iyi servis hizmeti vermekteyiz.

Edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sadece müşterilerimize değil, R-TEC Yetkili Servisi olmanın gerekliliğini de yerine getirerek, olağan dışı sayılabilecek sorunları R-TEC e bildirip, böylece olası dışı sorunlar daha ürün üretilmeden sorun giderilip, Türkiye şartlarına daha uygun ürünler üretilmesine de  yardımcı olmaktayız.

000000000000000000000000000000000000

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın